Wpis z mikrobloga

@Bahuc: giffgaff chyba najtaniej wychodzi, ale Internet czasem baaaardzo wolno chodzi, chyba od dnia to zależy xD 3 ma dobrego neta, ale z zasięgiem mają problem, czasem w budynkach go w ogóle nie ma.

Edyta: Sprawdź czy np. Tesco mobile by cię interesowało, bodajże na o2 ich infrastruktura się opiera, więc nie jest źle, a ceny pakietów mają najlepsze (all you can eat w giff gaffie nie pozwala ci na tethering,
@piwniczak: giff gaff siedzi na infrastrukturze o2, 3 nie pamiętam ale też raczej nie mają swojej. Rozmawiamy raczej do dużych miastach, na wsiach w Uk to jest tragedia...

@Amen_Pacierzu: ja mam tak z kilkoma sklepami tutaj, po prostu zero zasięgu, gdzie w sklepie obok jest pełen. Mury z uranem czy jaki czort :o
@piwniczak: O, a to nie wiedziałam. Mnie 3 wkurza, bo nie dość, że już nie jest atrakcyjna cenowo, to mój w domu zasięgu nie ma, a nie mieszkamy w poniemieckim bunkrze :p Ale jak już ma zasięg, to Internet śmiga aż miło, nie to co u mnie w giff gaffie.
@k_e_i_r_a jeśli masz słaby zasięg w domu a masz broadband to zadzwoń do nich i powiedz o tym i że chcesz Home box reception extender. Takie pudełko wpinane w router i generujące zasięg. Jest za friko, działa dobrze. Używałem tego u siebie w biurze bo też miałem problem.
@Bahuc: Zajrzyj do Carphone Warehouse, doradza Ci co wziasc w dodatku ostatnio mieli promocje ze podwajali pakiet internetowy operatora. W ten sposob moja zona dostala nowy telefon z 6GB internetu w O2.