Wpis z mikrobloga

@suga_daddy: Czy fail to sie okaze.
4 razy androido-windziarze wiescili upadek Apple po kontrowersyjnym ruchu i za kazdym razem okazywalo sie, ze to Apple ma racje.
No ale zyj marzeniami dalej.
  • Odpowiedz
A ja jestem pewny że za 5 lat nikt nawet nie będzie pamiętał o Jacku, sam od ponad dwóch lat używam słuchawek BT i jakoś mi nie brakuje złącza jack. Po premierze iPhona 2g ludzie mówili "Telefon bez żadnej klawiatury xD, chyba ich coś #!$%@?ło, jak ja będę pisał SMSy, stukając w ekran xD, debile"
@loczyn
@Siotson
@cienki137
  • Odpowiedz
Jak wypuścili macbooka bez stacji dyskietek to wszyscy piszczeli ze to idiotyzm. To samo bylo gdy wyszedł pierwszy iPad... Teraz co drugi telefon wyglada jak ajfon, co drugi laptop jak macbook. To co, inne firmy nie potrafią nic ciekawego pokazać mając takie zaplecze jak np Samsung? No ale lepiej "zaprojektować" imitacje bo skoro MBA sie sprzedaje to my tez zrobimy aluminiowego laptopa z czarnymi klawiszami. Jedyn firma która stara sie łamać schematy
  • Odpowiedz
@sal-vadore: ale wstukiwanie w ekran jest bardzo słabe, na tyle słabe, że obecnie telefon dla mnie to głównie czytnik informacji, odpisywanie na cokolwiek jest karą - jeśli piekło istnieje, to torturowani stenotypiści piszą tam z użyciem ekranów dotykowych.

Google voice input i inne dzikie heurystyczne klawiatury to są tylko drobne pomoce i podpowiadacze, które próbują ukryć wady klawiatur dotykowych - klawiatura bt jest jakimś rozwiązaniem, ale ludzie próbujący odpowiadać masowo
  • Odpowiedz