Wpis z mikrobloga

#krolmirkohs #hearthstone

Łącznie otrzymałem 20decklist kochani, co znacznie utrudnia stworzenie optymalnej drabinki turniejowej, więc drobna zmiana planów - dzielimy się na 4 grupy 5-osobowe, z każdej grupy awansuje 2 zawodników. Zwycięzcy grup grają z 2 miejscami, przegrany odpada. W związku z tym, że sam nie gram, aby nie zaburzać ideału turniejowego, będę czatował na Wasze wyniki i ewentualnie obserwował sobie niektóre mecze. **Jak wspominałem, zwycięzca pisze do mnie PW z wynikiem meczu, w razie jakichś niesnasek JEDYNĄ metodą rozwiązania problemu jest pokazanie screenów zwycięstw. Nie mam zamiaru się z nikim wykłócać, więc prosta sprawa - jest afera i nie ma dowodów = rematch.

Sztywnych godzin meczowych nie przydzielam, bo jak to w HS - jeden mecz potrwa 20 minut, inny godzinę :D. Proszę natomiast o granie w miarę sprawnie, to zamkniemy całość dzisiaj.

Wrzucam rozpiskę grupową, a 10 minut przed pierwszymi meczami wrzucę Wam decklisty wszystkich graczy :).

GRUPA A:
@potfurrr
@sergeron
@Gufeczek
@Irritum
@Extraordynarny

GRUPA B:
@hellgihad
@Saymon1
@PingwinPokPik
@D3xxT3r
@lcpiotreq

GRUPA C:
@Maskow
@TosTos
@gronard
@vartan
@garbatykoziol

GRUPA D:
@Qui-Tacet
@laffitte
@TlustodupyBialorusin
@peysowy
@Sheta

JEŚLI NIE MA CIĘ NA POWYŻSZEJ LIŚCIE, NAPISZ DO MNIE PW JAK NAJSZYBCIEJ, ABYM MIAŁ CZAS PRZEPROWADZIĆ ZMIANY.**

Zaraz wrzucę oddzielne posty dla każdej grupy z kolejnością meczy.