Wpis z mikrobloga

Hej Mirki pozwolę sobie użyć tagu #cebulaonline bo jest końcówka dobrej okazji.

Jako, że mi wczoraj nieziemsko dupa strzeliła po machlojkach Banggood odnośnie kuponów z 4 #!$%@? rano 10/11 i nagród z loterii -> #banggoodcwel ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Postanowiłem sobie humor poprawić i coś kupić padło na...

...telefon Redmi 3S 3/32 czyli przez niektórych uważany za lepszą wersję Redmi 3 Pro, jest do wzięcia za $139,99 pomimo promo tagu można użyć PUNKTÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°)- w zależności od VIP'a - dla VIP2 jest to 2240, czyli można się spodziewać obniżenia ceny pewnie o minimum o $20 dobra #cebula sam wziąłem.

W podziękowaniu dla @Cebula_Online za bota dzięki, któremu ustrzeliłem lampkę Blitzwolf'a za $19,99 co zadziałało również regeneracyjnie na mojego anusa daję link z refem od nich, z którego sam skorzystałem @kruprz potwierdzi, że was nie naciągam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Redmi 3S


Z tego co sprawdzałem idzie obniżyć punktami też cenę serii Note 3.
Śpieszcie się zostało ze 100 sztuk...

#banggood #okazja #promocje #zakupyzchin #xiaomi #redmi3s #redmi3
Dezynwoltura - Hej Mirki pozwolę sobie użyć tagu #cebulaonline bo jest końcówka dobre...

źródło: comment_vOH9Aag1sKRUrzHq16p5pbKVV04URXw9.jpg

Pobierz
  • 17
a nie sklep tu mam rok pewnej gwarancji,


@Dezynwoltura: Nie zapędzałbym się tak daleko z ich gwarancją, bo mnie z dwoma uszkodzonymi od początku quadcopterami pogonili oferując marne 100 punktów zadośćuczynienia.
@Pustulka: Różnie bywa, ja na razie miałem na 2 przypadki kiedy coś załatwiałem z supportem 2 pozytywne odczucia. Na pewno wielu mireczków poleca ten sklep ze względu na support właśnie.
W razie czego możesz z chłopakami od Cebula_Online zgadać oni mają kontakt bliższy z ich supportem, może coś pomogą.

A co z dronami było nie tak ?
Na pewno wielu mireczków poleca ten sklep ze względu na support właśnie.


@Dezynwoltura: Jest mocno średni, być może lepiej przeważnie z Chińczykami, ale nic specjalnego.

A co z dronami było nie tak ?

Mają najprawdopodobniej uszkodzony żyroskop, po naciśnięciu na pilocie ruchu w górę lecą trochę górę, ale przede szystkim mocno w jednym z kierunków przez co są praktycznie bezużyteczne.