Wpis z mikrobloga

Ech! W dyskusjach ze zwolennikami PISu ręce opadają XDD. Może mi ktoś podrzucić jakieś kontrargumenty do tezy o zamachu? Coś w stylu: czemu samolot nie ściął drzew obok ulicy Dubieńki, skoro znajdują się kilka metrów nad ściętą brzozą? Lub czemu skoro samolot ściął brzozę, to silniki nie wywiały jakiegoś lichego płotku (xdd oni naprawdę mają takie argumenty). Lub czemu jak jest te kurcze ścięte skrzydło, to ono nie pokrywa się z jakimś bieda symulacja Biniendy, że to przecięcie skrzydła powinno być ukośne?
A, no jeszcze zapomniałem o argumentach w stylu: czemu jakiś koleś, który był chyba na tym lotnisku i słyszał polecenia wydawane przez rosyjskiego kontrolera, to tam miał słyszeć polecenie zejścia do 50 m. i (najlepsze na koniec) podobno się powiesił w piwnicy. Lub, że była jakaś mgła i zaraz potem jej nie było, przypadek?
Lub, że to dlatego piloci słyszeli komendę "Pull up! Pull up!", bo podobno to lotnisko było zamknięte przez cały czas i zostało tylko otwarte aby na nie przyleciał Tusk i Kaczyńki, więc ten rozkaz był dlatego, że ten system nie rozpoznawał tego lotniska w systemie i pilot specjalnie się nie słuchał tej komendy, bo pomyślał sobie: "O już jestem obok lotniska, powinienem się zniżać, nie będę się słuchał komendy z kokpitu, bo to dlatego, że system myśli, że tu nie ma lotniska, a jest!". A tak w ogóle, to czemu zakwalifikowano lot Kaczyńskiego jako lot cywilny? XDDDDDD

#neuropa #smolensk #4konserwy #teoriespiskowe #bekazpisu #bekazprawakow
Pobierz Hoduranos - Ech! W dyskusjach ze zwolennikami PISu ręce opadają XDD. Może mi ktoś pod...
źródło: comment_aDzSXWk2C45f8RnFo88pVBhQBuVksuI0.jpg
  • 23
czemu samolot nie ściął drzew obok ulicy Dubieńki, skoro znajdują się kilka metrów nad ściętą brzozą?


@Hoduranos: Bo leciał z innego kierunku niż ten gość z motolotni

samolot ściął brzozę, to silniki nie wywiały jakiegoś lichego płotku

Raczej budki. Tu masz wytłumacznie. http://fizyka-smolenska.blogspot.com/2014/02/4-wpyw-wirow-za-samolotem-na-struktury.html

symulacja Biniendy, że to przecięcie skrzydła powinno być ukośne?

A niby czemu. Co ci tutaj nie pasuje? http://media.wplm.pl/pictures/830x600/path/pictures/2015/03/31/835/460/64ce8b50259d79c40dfa241f5b6f2e73.jpg

podobno się powiesił w piwnicy.

Nie podobno, ale na serio.
@deviator: ale jak to innym torem, jakim torem? Tu inne zdjęcie. A co sądzisz w ogóle o profesorze Artymowiczu? Czemu nie stawiał się rzekomo na dyskusje z prof. Biniendą? O co w ogóle chodzi z tym profesorem Szuladzińskim? Najpierw go ściągnął z Australii, zainteresował katastrofą smoleńską, a on sam później zmienił zdanie i zaczął się zgadzać z Macierewiczem?
ale jak to innym torem, jakim torem? Tu inne zdjęcie.

To nie jest inne zdjęcie, to jest zdjęcie z torem lotu motolotni.

Czemu nie stawiał się rzekomo na dyskusje z prof. Biniendą?


@Hoduranos: Bo zamiast uczciwej dyskusji przyszykowano dla niego ustawkę z co bardziej agresywnymi rodzinami smoleńskimi. Artymowicz wielokrotnie zadawał merytoryczne pytania Biniendzie, nigdy nie otrzymał odpowiedzi. Szuladzińskiego rzeczywiście znalazł Artymowicz, niestety okazało się, że gość jest generalnie fanem teorii spiskowych
@deviator:
1. no sorry ale mógłbyś mi na tym zdjęciu w Paincie narysować prostą linię, którą przeleciał samolot ścinając brzozę i spadając w miejscu katastrofy? Dziękuję bardzo.
2. mógłbyś mi, bardzo proszę, zalinkować jakąś odpowiedź do argumentu, że "samolot nie mógł wykonać beczki, bo był za nisko".
3. mógłbyś się odnieść do tego co powiedział prof. Binienda od 1 min. 40 s. do 4 minuty 58 s. ? Dziękuję bardzo.
@deviator
4. jak traktować te wszystkie "zeznania" lub "świadectwa" tych wszystkich osób, które mówią w różnych filmach typu: "Anatomia upadku", że "to bardzo dziwne, że karetki przyjechały zbyt szybko" lub "widziałem iskry na ogonie samolotu" lub "widziałem jak samolot upada kołami do dołu, jak do lądowania".
Albo jeszcze był jakiś lekarz w TV i mówił o jakichś nieprawidłowościach z załadunkiem ofiar.
5. jak traktować różne świadectwa, że podobno przed ulicą Kutuzova i
@Hoduranos: 1. Nie, bo piszę z telefonu
2. Widziałeś symulację Artymowicza? Sprawę załatwia kąt nachylenia i to, że samolot wciąż się wznosił
3. A konkretnie o to chodzi? Bo wiesz, Binienda ma to do siebie że strzela bzdurami jak z automatu i nie wiem o którą dokładnie chodzi. Że samolot nie mógl się wznieść wytwarzając przeciążenie rzędu 10G. No pewnie nie, ale kto powiedział że się wzniósł? Że "nie było przesieki"?
@deviator
Ok, dzięki. Tak w ogóle to znalazłem ciekawą stronę. Tylko, jeszcze raz dzięki, wyjaśniłbyś mi kwestie:
1. rzekomego trotylu na wraku tupolewa
2. tego, że ,rzekomo, opierając się na zdjęciach satelitarnych, brzoza już miała być ścięta 5 kwietnia?
3. a jak wyjaśnić rzekome nieprawidłowości w doborze zwłok ofiar i trumien? Lub rzekoma, według świadectw członków rodzin smoleńskich, niemożność analizy i identyfikacji zwłok?
6. to, że zarzuca się kłamstwo pani Ewie
Pobierz Hoduranos - @deviator
Ok, dzięki. Tak w ogóle to znalazłem ciekawą stronę. Tylko, je...
źródło: comment_gud6Y5dgHWm4NjVFgAK8579p8erx1hZh.jpg
@Hoduranos: 1. Rzekomy trotyl był rzekomy. To jest akurat rzecz, która nie wyjaśniła się w 100%, ale zasadniczo trotyl to nie jest za fajny materiał na bombę, zwłaszcza taką nie zostawiającą śladów. To już nawet wyjaśnienie z II WŚ w tle jest bardziej sensowne.
2. Pechowo "ekspert od analizy obrazów satelitarnych" Macierewicza po kilku miesiącach wpatrywania się w zdjęcią w sposób oczywisty pomylił brzozę z kupą śmieci, co udowodniono mu... tego
@deviator
1. Podobno jakieś narzędzia wykrywania Prokuratury Wojskowej do materiałów wybuchowych wykryły te materiały. To co?
3. A czyja w tym jego wina? Tak sobie rozpoznał zwłoki, więc jego wina, że wybrał złe zwłoki?
5. To co, chodzi o to, że po przecięciu brzozy wpasował się akurat w to miejsce pomiędzy wysokimi drzewami obok ul. Dubieńki, a potem skręcił w lewo i się rozbił?
Dzięki.
Poza tym:
6. Marek Dąbrowski napisał tutaj artykuł krytyczny wobec symulacji pana profesora Artymowicza. Albo tu, kolejna krytyka. I jeszcze trzecia krytyka. Co o nich sądzisz?
7. masz gdzieś jakąś mapę z drzewami i ul. Dubieńki oraz Kutuzova, gdzie widać te drzewa do polecenia? Dzięki.
8. odnośnie tej katastrofy często przewija się jakieś wideo, na którym jakiś mundurowy uderza czymś w szybę samolotu, tłucząc szybę. Czy to wszystko można wyjaśnić