Wpis z mikrobloga

Jako, że jest to mój pierwszy post na Wykopie [na tym koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)] to chcę się przywitać i od razu zaprezentować wam moją nową stronę, na której będę zamieszczał moje recenzje chińskiego sprzętu. Jak nazwa konta wskazuje jest to www.chinatorium.pl. Będę publikował tam najczęściej recenzje elektroniki takiej jak TV Box, dyski SSD, telefony i inne ciekawe urządzenia. Czasem znajdzie się tam też recenzja czegoś innego co kupię w Chinach i uznam, że jest na tyle fajne, że warto zrobić recenzję. Często będę też zamieszczał kupony oraz promocje, tak więc jeśli nie chcesz czegoś przegapić to zapraszam do obserwowania tagu #chinatorium. Możecie też polajkować fanpage/twittera, który możecie znaleźć klikając na ikonkę w lewym górnym rogu strony (na razie jest tam dość pusto, ale gdy będę wrzucał jakąś recenzję/promocję/kupony to będzie wzmianka i na Wykopie i na portalach społecznościowych).

No i tyle przywitania, teraz czas na zaprezentowanie pierwszej recenzji na stronie, którą jest recenzja kabla Old Shark, a już w weekend recenzja TV Box TX5 Pro (a następnie TRZY dyski SSD firmy PNY oraz dwa dyski Netac (w tym jeden przenośny pod USB 3.0).

Przedmiot: Kabel micro USB Old Shark o długości 1,8m.
Cena: 1,51$ (Aliexpress)
Opis: Kupić tani i jednocześnie dobry kabel, którym można ładować telefon z "normalną" prędkością nie jest łatwo. Firma Old Shark pokazuje, że dobry kabel nie musi być jednocześnie drogi. W ich ofercie można znaleźć przewód o długości 1,8 metra, który pozwala osiągnąć bardzo dobre natężenie prądu, od którego zależy prędkość ładowania.

Link do recenzji: http://goo.gl/VxUP20

#aliexpress #gearbest #itemyzchin #chinatorium
Chinatorium - Jako, że jest to mój pierwszy post na Wykopie [na tym koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_2WyvlZz4ZobWfcDFlWQBSrGgckXFJEWK.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Nawiązując do ostrego "bólu dupy" i kilku chamskich wypowiedzi (@kwsap i @phreaker na czele) chciałem powiadomić, że Chinatorium to mój profil i moja strona internetowa, którą założyłem, żeby normalnie wklejać recenzje i kupony które i tak już normalnie tu wklejam tylko na prywatnym koncie. Nie jest to więc jakiś ktośtam kto chce ciskać kasę na reklamach i programach affilacyjnych. Jedyne co jest w tym "zarobkowego" to reflink z Gearbest, dzięki któremu
  • Odpowiedz
@Andczej: ba kto przewidzi. Kto nie chce widzieć niech da ma czarnolisto i tyle. Najwyżej jak mnie bardziej zdołują dalsze komentarze to nie będę robił recenzji tyle.
  • Odpowiedz
@Chinatorium: polubione, zaobserwowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Recka spoko, bo przy kablach za dużo pisania nie ma, ale jak chcesz więcej testów kabli itp. To kup miernik na usb, bo ampere potrafi głupoty wypisywać, i dopóki nie sprawdzisz miernikiem to tego nie widać.
  • Odpowiedz