Wpis z mikrobloga

@revoruless: jak to pompa to całkiem porządna, drugie miejsce na liście pod względem wolumenu, i wygląda jakby się szykowała trzecia fala wzrostu. Trochę kupiłem za 340 sat i nie wiem czy czekać jeszcze na wzrost rzędu x2-x3 czy sprzedawać zaraz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@psi-nos: trzeba chyba zadać sobie pytanie czy ten coin coś będzie znaczył w przyszłości czy zaraz po tych wzrostach rozdystrybuuje się na chapaczy i padnie jak każdy inny. :) nie żebym się znał :P
@revoruless: już widywałem wpisy, że jakiś gość ma robić pompę na jakimś shitcoinie, ale zwykle kończyło się to minimalnym wzrostem. Mam wrażenie, że na takie prawdziwe pompy, to się przez przypadek załapuje :P
@revoruless: To jest potencjalny zysk, jest realny tylko przy pewnych okolicznościach, których nie spełniłeś. W związku z tym, nie jest realny, ale dzięki wyobraźni urzeczywistniającej okoliczności konieczne do jego uzyskania, odczuwa się go jako "realny, przechodzący obok nosa".( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest mechanizm utrzymujący tzw. butthurt czyli ból dupy. Na crypto dobrze się go wyzbyć, a zająć się poprawianiem okoliczności ułatwiających zdobywanie zysków.

Ps. Nie
@revoruless: trzymam się tylko topowych, nie ganiam tych pumpów shitów, bo to są rzeczy typu trafiasz na pompę/gonisz pompę i zarabiasz szybko a jak nie to zostajesz bagholderem nawet na miesiące, do czego nie mogę dopuścić bo mnie to wkurza mocno.:)