Wpis z mikrobloga

Lubię się myć o tej godzinie, sąsiedzi będą myśleli że tak rano wstaje do pracy, jak porządny obywatel.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 34
@einz nigdy nie mieszkałem w bloku i zawsze się zastanawiałem, czy wy to wszystko zawsze słyszycie jak sąsiad siedzi w kiblu, albo się myje albo ogląda tv. To musi być strasznie #!$%@?, takie zero prywatności. xD
  • Odpowiedz
@Draakhan: Mam dokładnie odwrotne doświadczenia. Wychowywałem się w wielkiej płycie i nie było słychać nic. Teraz mieszkam w budynku z cegły z lat 60. i też jest ok. W międzyczasie przez rok wynajmowałem mieszkanie w nowym budownictwie i słyszałem, jak sąsiadowi wibruje wyciszony telefon (serio).
  • Odpowiedz
@rebul4: z tą prywatnością to chyba odwrotnie, sam mieszkałem sporo lat w bloku, 10 pięter 30 mieszkań w pionie i de facto nie miałem pojęcie o moich sąsiadach, natomiast moja babcia mieszkająca na wsi wiedziała o wszystkich mieszkańcach wioski dosłownie wszystko. Tam dopiero było zero prywatności.
Zresztą czasami są akcje gdzieś ktoś wykitował w bloku i dopiero po paru tygodniach jak zaczyna śmierdzieć to sąsiad się orientuje, że za ścianą coś
  • Odpowiedz