Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy 1:16, pamiętaj, że na różnych słuchawkach różnie to brzmi więc zawsze postaraj się sprawdzać na paru. Też miałem z tym problem, ludzie nie słyszeli, np wokalu i to tylko niektórzy jak słuchali na telefonie a ze słuchawek już było ok. Generalnie jak się nie jest w temacie to ciężko takie coś nagrać, żeby miało ręce i nogi :(
  • Odpowiedz
@hadrian3: Między Bogiem a prawdą mam słuchawki i monitory studyjne w domu i odsł#!$%@? na obu jednocześnie. Poprostu chciałem aby tak to brzmiało i było guitar-driven, bo mam słaby wokal i nie chciałem się nim przesadnie chwalić. Moc miała iść z gitary. Może lekko przesadziłem z tymi gitami, ale tak miało być. Jeszcze raz dzięki za uwagę. Cały czas się uczymy i każda sugestia jest cenna.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie atakuję ani nic, staram się po prostu powiedzieć co jest nie tak :D ale napiszę co jest tak też. Spoko intrumentalnie, a co do wokalu to nie kłuje w uszy, więc nie masz co się przejmować tak. Tylko ja nie robiłbym takiego pogłosu bo wydaje się tak nienaturalnie z tyłu, ale ofc każdy ma swoją interpretację.
  • Odpowiedz
@maureis: Uzupełniając wcześniejszą wypowiedź: nie pierwsze nagranie, ale na-pewno pierwsze w takim stylu. Wcześniej wstydziłem się śpiewać i nie miksowałem nigdy na nagraniu muzyki z wokalem także to są moje pierwsze kroki w tym kierunku.
  • Odpowiedz