Wpis z mikrobloga

@Slawek91: @Tfor: chodzi mi o wczytanie stanu gry. nie wiem na jakiej zasadzie to działa, gdyż save mam zapisany przecież w pamięci masowej, także gra powinna się wczytać bez potrzeby bycia online. raz po wczytaniu gry odłączyłem kabel internetowy i po kilku minutach grania, gdy najwyraźniej coś się zapisywało, wyskoczył komunikat o zapisie gry i wybraniu urządzenia do zapisu. może gdybym wtedy zapisał to gra by wiedziała że to save
  • Odpowiedz
@SRBS: No przy zapisie masz 3 opcje. Wewnętrzna pamięć, dysk, chmura. Jak zapisałeś w chmurze to nie zagrasz offline, ale jak jesteś online to możesz przenieść save w opcjach konsoli. Ewentualnie odpalasz GTA i tam w opcjach zapisz grę i wybierz pusty slot to też powinien zapytać gdzie chcesz zapisać.
  • Odpowiedz
@Slawek91: Ale jak przy zapisie? Ja nic nie wybierałem, tylko automatycznie zapisywało stan gry. Gdzie mogę to sprawdzić to ustawienie zapisu? Teraz wygląda na to że mam zapis w chmurze.
  • Odpowiedz
@Slawek91: był jeden zapis z innego konta i być może on gryzł się z grą. usunąłem go, zapisałem stan gry offline i teraz nie wymaga podłączenia. dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz