Wpis z mikrobloga

#heroes3 co trzeba zrobić żeby móc zahasłować zapis gry dla widoku z danego gracza? bo obejrzałem jakiś filmik na youtubie i widzę, że to popularna praktyka. Od razu drugie pytanie odnośnie generatorów map - są jakieś takie najbardziej popularne generatory, czy jakieś pliki, które są 'szanowane' w światku multiplayera?
Pytam z perspektywy typowego gracza rekreacyjnego, który grał tam od 13 lat w herosy z przerwami po kilkanaście miesięcy. Dopiero dzisiaj np. dowiedziałem sie, że są jakieś jebusy itd. domyślam się, że każdy typ gry ma jakieś swoje pliki, generatory. Da radę wyciągnąć od was jakąś radę co ściągnąć i wgrać, by mieć wszystko ładnie skonfigurowane?
  • 3
@Fokstrot88: W hd mod jest opcja ustawienia hasła do save przed startem każdej gry, na screenie zaznaczyłem na zielono gdzie trzeba klikać przy hostowaniu. A co do drugiego pytania to w folderze z grą jest podfolder "data" tam sie wrzuca pliki tekstowe o rozszerzeniu .rmg to są tzw templaty (szablony) wejdz tu i tu i pobierz sobie podstawowe. Każdy szablon to mapka losowa dla której jest utrzymywany podstawowy schemat. Jebus XL(-u)
Pobierz Fasberg - @Fokstrot88: W hd mod jest opcja ustawienia hasła do save przed startem każ...
źródło: comment_uj7rsRxOpxZOSESdjTWAuNziwyYJTstH.jpg