Wpis z mikrobloga

Witam rowerzyści. Ostatnio zwróciłem się z zapytaniem do firmy mudserwis.com która zajmuję się sprzedażą rowerów i części do nich w sprawie wykopowych koszulek dla #rowerowegorownika. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź: "Cześć, napisz proszę ile sztuk koszulek planujecie zakupić i czy macie już jakiś projekt graficzny. michał ********". Z góry przepraszam za samowolkę i brak konsultacji w tej sprawie ale jeśli nie ruszymy z kopyta to nic z tego nie będzie.

#wykopowekoszulki #rower
  • 23
@piciek: Treść jaką się posługuję w zapytaniach wygląda tak, wybierz sobie coś z tego ;-)

W związku z powstałym projektem stworzenia profesjonalnych koszulek sportowych dla użytkowników portalu Wykop.pl, którzy aktywnie biorą udział w dyscyplinach sportowych takich jak kolarstwo i biegi zwracam się do Państwa z propozycją umieszczenia logotypu Państwa firmy.

Na wstępie dodam, że portal Wykop.pl jest serwisem skupiającym użytkowników o szerokim spektrum zainteresowań, z którego wychodzi bardzo dużo inicjatyw. Jedną
@gresiu12: To chyba zależy jaki byłby ich koszt. Z odpowiedzi Pana Michała wynika że byliby skłonni coś dorzucić od siebie w zamian za umieszczenie jakiegoś małego znaczka ich serwisu na koszulce. Napisałem też do shimano-polska i (tylko mnie nie zabijcie) do krossa. Od shimano otrzymałem odpowiedź że przekazują wiadomość do działu marketingu. Od tego drugiego cisza jak na razie.
@TheMan: Na Twoim miejscu, jako organizatora tej akcji, zrobiłbym wstępną listę i zorganizował jakąś małą zaliczkę. Wtedy można podać sponsorom jakieś konkrety i jeśli będzie to większa grupa to już żaden sponsor nie będzie mógł się wykpić odpowiedzią że dla garstki osób nie opyla się czegoś takiego robić :)