Wpis z mikrobloga

@josedra52: Pożyczyłem PS4 od kumpla. Odpaliłem raz tylko czy dwa. Komp jednak szybciej mi się włącza, pad jest, gry tańsze, ale nie hejtuję tak po prawdzie. Jak dla mnie to można kupić dla samego Tekkena.
Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Gravity Rush


@xerxes931: Od tego mam PS3 na które była masa świetnych exów.

pyknąć godzinkę dla relaksu.


@robvan: Gra w niestabilnych 30fps - to jest relaks? _

Na ps4 wyszły/wyjdą dwie imo najlepsze gry ostatnich lat Bloodborne i Nioh, myślę że nawet tylko dla nich warto kupić konsolę.


@Lumpart: I wtedy pewnie kupię ale na ten moment ta platforma oferuje za mało.
Napisałem tylko, że dla mnie za ps4 jest na ten moment za mało argumentów - nie chce mi się bawić w wojenki konsole vs pc. Owszem, wolę pc ale przy odpowiedniej ilości dobrych exów (jak w przypadku ps3) nie pogardzę czwórką - te produkcje mają też tę przewagę, że są dopieszczone jeśli chodzi o optymalizację bo to w końcu produkcja pod jedną platformę. Dla multiplatformowych gier wolę pc.
@josedra52:
@robvan:
To co powiedział kolega Robvan podtrzymuję całym sobą. Nie chce mi się czytać benczmarków kart procesorów, siedzieć po forach i czytać jakiego Gtxa brać a jakiego nie brać. Takie podejście miałem 8 lat temu kiedy kompletowalem pieca. Teraz wracam do domu po robocie, mam 2 godzinki wolnego wieczorem kiedy nie wychodzę z domu. Odpalam 2 browary, Wieśka, 2 godzinki i mi starczy. Tyle. Kulturalnie wszystko z poziomu pada.
@perezque: no i spoko, ale argument ze zlozenie pc to problem do mnie nie przemawia. Odpalasz stronke z proponowanymi zestawami na dany miesiac. Doplacasz grosze by ci tylko zlozyli. Blisko 3 lata mialem komputer na win 7 i od momentu zlozenia jedyne co z nim robilem to odkurzanie filtrow. A sterowniki do grafiki moze dwa razy w roku aktualizowalem.