Wpis z mikrobloga

#2016filmow #film #ogladajzwykopem

77. Green Room 7,5/10

Więc...członkowie punkowej kapeli przyjeżdżają do lasu, dać koncert w klubie dla prawostronnych skinheadów i przypadkiem zostają świadkami mało przyjemnej sceny.

W tym momencie zaczyna się zabawa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozycja dla miłośników home invasion movie, tylko z trochę innej perspektywy;) Dostajemy same konkrety. Reżyser nie zagłębia się w nieistotne dla fabuły elementy, tylko bardzo sprawnie prowadzi historię, angażując w nią widza od samego początku. A wszystko to z przymrużeniem oka.

Na dokładkę mamy świetnego Stewarta, wykorzystaną kategorię R (co było dla mnie miłym zaskoczeniem, bo odpuściłem sobie trailer) i ździebełko czarnego humoru.

Ja polecam.

ps. Po seansie, czuje się mocno zachęcony do sprawdzenia "Blue Ruin" i "Murder Party".

ps. 2 @sejsmita, @Duke_Nukem widzieli?
tubbs - #2016filmow #film #ogladajzwykopem

77. Green Room 7,5/10

Więc...członko...

źródło: comment_f9Ca7QScIRShNJia5VTribbrX61OFzWQ.jpg

Pobierz
  • 5
@tubbs: Skoro wiarygodne źródło ocenia pozytywnie to muszę przyspieszyć seans. W tym miesiącu obejrzę. Dwa pozostałe filmy wyglądają równie ciekawe, a co najlepsze mają dobre recenzje. Widać reżyser wie co robi.
@tubbs: Mam to liście "do obejrzenia". Jak jest już w dobrej jakości, pewnie na dniach zobaczę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z świeżych produkcji polecam Holidays i Deathgasm w podobnym klimacie. Szczególnie zbliżony jest drugi tytuł. Koleś z zespołu heavymetalowego znajduje piosenkę, po zagraniu której otwierają się wrota piekieł/przywołują demony. Nic nowatorskiego, ale dobra, krwawa rozrywka zapewniona :)

Z trochę bardziej poważnych podobał mi się Bound to Vengeance.
Skoro wiarygodne źródło ocenia pozytywnie to muszę przyspieszyć seans


@sejsmita: nie zawsze się zgadzamy, ale w tym wypadku, myślę, że będziesz zadowolony:)

Deathgasm


@Duke_Nukem: zalega na dysku :>

Blue Ruin i Murder Party polecam


@RoHunter: w ten weekend jeden z nich powinien zostać odhaczony