Wpis z mikrobloga

Słyszał ktoś o wolnym jednoosobowym pokoju w Krakowie dla pracującego faceta do 700 zł? Nie musi być centrum, zależy mi na dobrym dojeździe na lotnisko kolejką albo autobusem 252. Wszelkie info mile widziane, jak się uda znaleźć pokój to stawiam piwo/wódkę/kawę lub co kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow
  • 15
@Nusretin o saskiej, mieszkałem 200 od kościoła... Jak dla mnie było źle, sklepik osiedlowy w którym ceny z kosmosu a w dodatku nawet głupiego fileta z kurczaka zawsze nieswiezego mieli... :D niby jest biedronka ale nie wszystko w niej się kupi.. I musiałem zapieprzac do m1 na jakieś normalne zakupy :/
@lubiesernik: Tam faktycznie trochę gówno. Koleżka mieszkał przy Myśliwskiej, dzień w dzień 20 minut na tramwaj musiał z buta naginać, nic przyjemnego. Natomiast przy Grochowej zaraz obok miałem Lidla, Biedronka ulicę dalej. A ceny wynajmu bardzo przyzwoite jak na Kraków.
@lubiesernik:
@Nusretin: dzięki, ale nie tak łatwo coś tam ogarnąć. Co do zakupów to nie ma problemu bo mam samochód ale do pracy wolę jeździć najlepiej pociągiem lub ewentualnie autobusem. Jakbyście trafili na jakieś sensowne ogłoszenie to będę wdzięczny za jakieś informacje ;)
@leworwel: Ja bym Ci polecał Bronowice, jakbyś wybrał okolice Balickiej czy Armii Krajowej, to powinno się coś trafić w tych pieniądzach (przykład: http://www.gumtree.pl/a-pokoje-do-wynajecia/krakow/wynajme-pokoj-+-krakow-ul-armii-krajowej-79-1/1001766381050910474730109 ). Masz tam z przystanku Balicka Wiadukt 208 jadącą na lotnisko. Ewentualnie jeśli wolisz pociąg, to mogą Cię zainteresować okolice Wybickiego i Radzikowskiego, tam masz stacje Kraków Łobzów, z tego co pamiętam pociąg się tam zatrzymuje.
@galarulez: znalazłem dwa pokoje jednoosobowe w Balicach. Zadzwoniłem tam i dwa razy usłyszałem że dla jednej osoby się nie opłaca, że woleliby robotników. Jakbym znalazł coś bliżej to spoko ale wolałbym Kraków z dobrym dojazdem
@lubiesernik: @Nusretin: Nie wiem co wy #!$%@?, mieszkam w tej okolicy i sobie chwalę, mieszkanie w dobrym standardzie 55m 1500zł ze wszystkim mnie wychodzi, na przystanek autobusowy 8min we wszystkich kierunkach + nocne, może na tramwaj dalej faktycznie bo gdzieś z 15min ale można autobusem podjechać ten 1 przystanek ewentualnie. Co do sklepów to od niecałego roku jest nieduży nowootwarty Lewiatan w którym jest wszystko a ceny lepsze niż w