Wpis z mikrobloga

#krzeslo
Mirki głupie pytanie ale szukam krzesla biurowego. Od 15 lat mam w domu takie samo najtansze krzeslo obrotowe i dopiero teraz zdalem sobie sprawe ze jest twarde i niewygodne i przez to nie lubie siedzeic przy biurku. Macie pomysl gdzie kupic? allegro? #ikea #jysk ? na co zwracać uwagę? lepiej siatka, ekoskóra, skóra?

  • 10
@a665321 Ja od paru miesięcy noszę się z zamiarem kupna DxRacer, to co prawda wysoka półka cenowa, ale całe życie bujałem się z krzesłami za 100-200 zł, to można w końcu coś porządnego, polecam obadać różne modele.
@a665321:

ekoskóra

xD

skóra

Jeżeli nie kupujesz mega drogiego fotela (>3-4k), to sobie odpuść, w lecie bez wentylacji naprawdę kiepsko się na tym siedzi.

siatka

lepiej, ale siatka ma w przypadku tańszych modeli (np. w tym "bujanym" krześle z ikei z siatką za 599 zł) problemy z rozciągnięciem się po czasie.

W zależności do czego ci jest potrzebne (posiedzieć 2-3h przy komputerze, czy praca 12h) z tych lepszych proponują ergohuman ergomax.
ekoskóra


xD

skóra


Jeżeli nie kupujesz mega drogiego fotela (>3-4k), to sobie odpuść, w lecie bez wentylacji naprawdę kiepsko się na tym siedzi.

siatka

lepiej, ale siatka ma w przypadku tańszych modeli (np. w tym "bujanym" krześle z ikei z siatką za 599 zł) problemy z rozciągnięciem się po czasie.


@atc_damian: do tej pory (przez jakies 9 ostatnich lat) korzystalem z takiego najzwyklejszego fotela obrotowego za 100zł, więc dla mnie modele