Wpis z mikrobloga

Mam dziwny problem z telefonem stacjonarnym Orange (TPSA) zaraz po podniesieniu słuchawki aparatu słychać dźwięki wybierania zamiast ciągłego sygnału po czym następuje trzask i rozłączenie. Nie naciskam żadnych klawiszy tylko podnoszę samą słuchawkę, bez znaczenia też jaki aparat używam, sprawdzałem 4 różne i na każdym efekt jest ten sam. Słychać to na tym nagraniu. Co ciekawe jestem wstanie dodzwonić się na swój numer z komórki i mogę odbierać połączenia przychodzące. http://w615.wrzuta.pl/audio/54PciuzuyPK/problem_z_telefonem_stacjonarnym_w_orange

Wie ktoś może o co w tym chodzi? Dzwoniłem na infolinię i tam obiecali się temu przyjrzeć. Jak na razie to jeszcze nigdy się z taką dziwną awarią nie spotkałem.

#orange #tpsa #telefon #stacjonarny #awaria
  • 7
  • Odpowiedz
@ outsidre, jeśli zgłaszałeś usterkę na infolinii powinni ją naprawić w ciągu 48 godzin. Gdyby ten termin minął prześlij do mnie w prywatnej wiadomości numer zgłoszenia bądź, jeśli nie posiadasz numer usługi. Zajmę się tym.
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Dziś naprawili. Mam nadzieję, że się nie pojawi ponownie. W zeszłym roku też miałem podobne problemy po deszczach i burzach mniej więcej pod koniec lata a 2 lata temu na tej samej linii miałem 2 numery i gdy dzwonili do mnie to czasami podnosiła jakaś babcia której numer trafił na tą samą parę drutów. Pewnie coś zamokło i przebiło do innej pary. Co ciekawe teraz gdy miałem tą awarię to
  • Odpowiedz