Wpis z mikrobloga

@Amelek: dużo dzieje się w ETC, teraz będą co tydzień raporty na temat tego co zrobiono:

Summary of our achievements:

Go-ethereum 1.4.11 Source Release by Gravity

Distribution through Bintray by Eric Somdahl

EtherJar project (Java for Ethereum) started by Igor Artamonov

Ethereum Classic Shanghai Meetup and ETC Roadmap presentation by Avtar Sehra, with the help of Arvicco, Cody Burns and Igor Artamonov

CHBTC has announced a series of donations to ETC
@Amelek: ale chytry jest tak samo jak my :) a poza tym on według mnie nie jest złodziejem, było powiedziane: "kod jest prawem" czyli jeżeli na to pozwala kod więc to jest zgodne z prawem i dozwolone, co nie jest zabronione jest dozwolone.
On wykonał tylko to na co pozwalał mu kod używając swojej wiedzy i został za to wynagrodzony. Niestety małolaty zmienili prawo na korzyść dla samych siebie i jeszcze
@Amelek: wyobraź sobie, że masz z tymi ludźmi jakąś umowę, gracie według jakichś zasad, które ustaliliście na początku i obydwie strony zgodziły się na to i nagle coś nie poszło po ich myśli oni przegrywają, tracą pieniądze bo popełnili błąd i nagle co oni robią? Zmieniają wszystko, zmieniają zasady gry. Nie ważne jak umówiliście się na początku oni mówią: "Dobra zmieniamy wszystko, to co mówiliśmy wcześniej jest nieważne" Mało tego, że
p.....4 - @Amelek: wyobraź sobie, że masz z tymi ludźmi jakąś umowę, gracie według ja...

źródło: comment_5MEcu3EosYZOZvcm8GYfp3rKJ9oTqI7E.jpg

Pobierz
@Amelek: słyszałeś jakie pedały eterowe? Beszczelnie domagają się żeby oddać im nawet te 1000 ETC, które wysłał na rozwój Ethereum Classsic i jeszcze namawiają do śledzenia tych środków!

The funds are now located inside this address 0x5e8f0e63e7614c47079a41ad4c37be7def06df5a. At the time of writing most of the funds are intact except for 1,000 ETC the attacker donated to an address associated with ETC development. The WHG kindly ask that the recipient of these
@pawlo74 przepraszam że nie cytuję bo mi w teł trudniej pisać a jestem w pracy na kursie ang do stycznia. Odnośnie tej anonimowości to bardzo dobre info. Etc to będzie naprawdę wielkie coś.
jak mogą zadać nie swoich etc


@Amelek: dokładnie! Oni przeczież refundowali już straty swoim a raczej sami sobie poprzez stworzenie nowego łańcucha i swoich ETF z powietrza. Powinni trzymać swoje brudne łapska z daleka od ETC. My zajęliśmy się ETC i my wzięliśmy odpowiedzialność za to co zrobi albo nie zrobi haker. Z resztą dla mnie nawet nie haker tylko utalentowana osoba, która pomogła znaleźć dziurę w systemie i powinna zostać