Wpis z mikrobloga

#laptopy #komputery

Mirasy mam zamiar kupić łapka do +/- 3k. i5/i7 8+ gb ramu. Ssd 240+/ ssd 120 + hdd 500+ średnia grafa - główny atut mało awaryjny i solidnie zrobiony.

Patrzyłem Lenovo z51-70, y700 i ideapad 700 fajne ale już miałem Lenovo i wiem czym to się kończy zwłaszcza że nie są ta jakieś topowe.. teraaz wybór padł na Asusa lub della i dylemat jak to teraz stoi z jakością? Niby Dell porzadniejszy ale zazwyczaj słabe karty za tą kasę(r5 -r7). Asus wydaje się całkiem spoczko karty od 920-950 tylko jak z jakością przy dellu(glownie inspiron) asusy głównie R i F seria. Jak macie inne propozycje to chętnie rozwaze.
  • 11
@bezi:
Opcja numer 3:
Clevo N150RD z i5-6300hq, 960m z 2GB vram, 8GB ramu, matową matrycą IPS full hd bez dysków za 2719 zł - klik + 240GB SSD iridium pro goodrama za ok. 285 zł, ewentualnie tutaj znajdziesz inne propozycje, ale myślę, że ta wyżej ciekawsza: http://www.wykop.pl/wpis/18905387

główny atut mało awaryjny i solidnie zrobiony.

Cleva się raczej nie psują, wykonanie takie sobie, ale bardzo ciężko jest je później odsprzedać i
via Android
  • 0
@Jurigag aktualnie do tej pory miałem Lenovo y550 skirwiel prawie 7 lat wytrzymał ale fakt czasem się działo. Teraz mam trochę mniejsze zaufanie do nich. Zwłaszcza z odpalami na gwarancji. Coś muszę wybrać więc kwestią jest taka czy jakościowo inspiron della i r/f Asusa są porównywalne , jeśli tak to wybór prosty
via Android
  • 0
@Kamil10445 no ostatnio miałem w ręku xpsy i fajne mega, potem Vostro i już nie tak do końca.. także wolę spytać bo niby Dell to Dell ale nie do końca tak jak mówisz, tyle że nie mam totalnie pojęcia jak inapiron ma się do Vostro