Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania #feels i trochę #przemyslenia.

Mam znajomych lvl 28on i 26ona 8/10. On 2200 na magazynie, ona 1600 jako sekretarka. Przebywając z nimi on taki dumny, ej Grażynka zarabiam wiecej od Ciebie to ja postawie nam obiad i piwko heheszki. Pare miesięcy pózniej ona zmienia korpo i bolca szefa no i ok 3000zl i hurr durr u nich burze, że on nie wartościowy facet, a ona taka zajebista, bo zarabia hajsy i ona nie bedzie z człowiekiem ktory zarabia mniej od niej, bo to ją oczernia przed znajomymi itd. I teraz finał.
Zerwali ze sobą, ona poszła pijana tydzien pózniej do pracy i straciła robotę, kumpel dostał lepsza prace i dowiedział sie, że jej bolec był taki szef korpo, ale znalazł se lepsza. On wiedzie samotne życie ale po zmianie roboty kupił sobie autko. A ona #!$%@? do niego smsy i na fejsbukach, wróć kochany wróć, ja sie zagubiłam po drodze, nie wiedziałam czego chciałam itd itp. I teraz pytanie : skąd to u was rozowepaski, że wy tak bardzo lecicie na pieprzona kasę a jak przyjdzie co do czego i chcecie wrócić do byłego, to te same tandetne teksty. "Ja chce wrócić, nie wiedziałam co robię itd"
  • 49
  • Odpowiedz
@Matril: temat wałkowany milion razy. LECĄ to tylko blachary. Tutaj masz przykład blachary. Zaś normalna kobieta zwraca uwagę czy partner będzie w stanie zapewnić jej i ich potomstwu byt. Byt zapewniają pieniądze więc są one ważne.

Teraz pytanie do ciebie. NIEBIESKIEPASKI hur dur dlaczego uważacie że WSZYSTKIE kobiety LECĄ na kasę?
  • Odpowiedz
@Meeeedea: Dlaczego obydwoje ? już różowa się pojawia aby tylko coś znaleźć u niebieskiego..
Przecież on jej nawet obiad fundował i piwo.. a jak się rolę odwróciły to ona do niego z mordą i bez szacunku..

Mam nadzieje, że ją oleje i się do niej nie odezwie już nigdy.. Pokazała swoją twarz..
  • Odpowiedz
  • 12
@Matril wszyscy którzy zadają pytanie "DLACZEGO WSZYSTKIE RÓŻOWE LECICIE NA KASE" mają #!$%@? znajomych.
Ja w swoim otoczeniu nigdzie tego nie widzę.
  • Odpowiedz
@Asterling: dokładnie. Normalna kobieta patrzy na bezpieczną przyszłość co jest uwarunkowane pieniędzmi albo zaradnością faceta. Blachara patrzy tylko na pieniądze (bez względu jak zostały zdobyte) aby mieć łatwe życie.
  • Odpowiedz
skąd to u was rozowepaski, że wy tak bardzo lecicie na pieprzona kasę a jak przyjdzie co do czego i chcecie wrócić do byłego, to te same tandetne teksty. "Ja chce wrócić, nie wiedziałam co robię itd"


@Matril: Bo #logikarozowychpaskow mocno.
Tak to działa. Lepszy gołąb w garści niż dziany korpobolec który ją olał ;)
  • Odpowiedz