Wpis z mikrobloga

Użytkownik @N3iK tym wpisem obudził wspomnienia dotyczące pierwszych części Call of Duty. Odgrzebałem zarówno Call of Duty + dodatek United Offensive jak i COD 2. Zainstalowałem, odpaliłem, wszystko działa, wspomnienia wróciły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo stabilne 300 FPS ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serwerów jest całkiem sporo, ale nie znalazłem żadnego wykopowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jakieś wspólne granie? Postawiłem server testowy na moim komputerze, myślę, że 100 mbit downloadu i 10 mbit uploadu spokojnie wystarczy na nasze potrzeby. Jeśli ktoś ma teraz zainstalowane Call of Duty 2 z patchem 1.3 to może dołączyć, najprościej przez komendę connect 176.116.207.122 w konsoli.

Reaktywuję tag #cod2zwykopem który zresztą był słabo używany.

Dodatkowo wrzucam ankietę, bo mam dylemat co do dwóch kwestii. Czy postawić zwykły server do którego mogą dołączyć tylko osoby z oryginalnym CD-KEYem czy cracked, który nie sprawdza oryginalności gry.

Druga kwestia to czy wrzucać jakieś mody/mapy? Czy gramy tak jak Activision wydało grę?
#callofduty2 #gry #pcmasterrace #cod2
Horvath - Użytkownik @N3iK tym wpisem obudził wspomnienia dotyczące pierwszych części...

źródło: comment_HN401AiSLutzEKXtLplwpnHY3APX05ej.jpg

Pobierz

Jaka opcja servera?

  • Tylko oryginały - bez modów i bez nowych map. 25.8% (25)
  • Tylko oryginały - bez modów z nowymi mapami 5.2% (5)
  • Tylko oryginały - z modami i nowymi mapami 8.2% (8)
  • Z piratami - bez modów i bez nowych map. 23.7% (23)
  • Z piratami - bez modów z nowymi mapami 10.3% (10)
  • Z piratami - z modami i nowymi mapami 26.8% (26)

Oddanych głosów: 97

  • 15
@Horvath: Mój nick w codzie 2 : ^^00Danie^^99L^^11... (po prostu DanieL... tylko tutaj podaje z kolorami jakie mam :))
Ogółem jakby ktoś chciał kiedyś popykać to ja zawsze jestem na evil.High Jump 1.0