Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam coraz większy problem, który mnie przeraża. Nudzą mnie ludzie. Męczą mnie. Boję się, że będę do końca życia sama, bo nie będę mogła wytrzymać w jakimkolwiek związku. Jaka ja jestem aspołeczna...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektórzy mają taką naturę. Zaakceptuj siebie i już. Tego nie zmienisz, bo nie jest tak, jak twierdzą wykopki, że wszystko da się zmienić. Skorygować, owszem, ale zmienić zupełnie? W życiu.

Czasem instynkt, czysty instynkt, mówi, żeby poszukać jakiegoś bolca, ale jeśli masz taką naturę, będziesz krzywdzić i siebie, i jego.

@AnonimoweMirkoWyznania: Może wypadało by ograniczyć na chwilę komputer/internet i wyjechać do bliskich i pobyć z nimi(ewentualnie jakaś wyjazd integracyjny tydzień/dwa), może to jest przyczyną. Sam wiem po sobie że czasem taki detosk dobrze robi.
Póki co tylko tyle mi przychodzi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli Ci to przeszkadza to zacznij chodzić do psychologa i zwierz mu się ze swych problemów, albo chodź na terapię behawioralną grupową, one mają najlepsze działanie na twój problem
Ja też jestem aspołeczny, ponieważ wolę być sam i męczą mnie rozmowy z ludźmi. Nihil novi, OPko. :) Większość aspołecznych tak ma
A takie pytanie
Co męczy Cię w ludziach?