Wpis z mikrobloga

Mirasy mój pierwszy rower zaraz po komunijnym (#!$%@? mi :<). Może kiedyś zrobię z niego #ostrekolo ale teraz trochę się cykam. Rama używana a reszta osprzętu nowa. Jak ktoś chce to podam namiary na ziomka pod #poznan , który takie cuda składa. Można sobie swój własny złożyć wg. uznania. Taa zaraz powiem rodzicom ... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cena ok. 8 stówek. #pokazrower
hadrian3 - Mirasy mój pierwszy rower zaraz po komunijnym (#!$%@? mi :<). Może kiedyś ...

źródło: comment_LEBv4tlbwRuSIMSVu7ZD1g4JejIzLHWs.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@panjan1111: przerzutki mam w nogach. A serio to do dojazdów w mieście starczy. Zresztą jest lekki i nie trzeba się wysilać :D kolarstwa nie chcę zawojować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hadrian3: jak mu części wyszły 4 stówy to maks.
Wiadomo, że nie każdy jest (i chce być) ekspertem, ale wystarczy trochę się tylko orientować i ogarniac samemu szpej, a tylko dawać do złożenia jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności/nie masz narzędzi.
@panjan1111: pozdrawiam bez wolnobiegu, mechanicznych hamulców, średnia prędkość w mieście zwykle ok. 20 km/h. Jak tylko pozwolisz sobie na wyjście ze strefy komfortu, stopniowo dojdziesz do pewnych rzeczy, a
  • Odpowiedz
@hadrian3: Na ostre to raczej nie ma się co porywać na tej ramie, geometria jest zdecydowanie przełajowa. Zostań tak, jak jest, a błotniki można zawsze ogarnąć doczepiane i plastikowe w Decathlonie.

Generalnie to faktycznie drogo jak za taki set-up, ale stylów fajna, bardzo klasyczna, choćby za to rozumiem, dlaczego może się podobać.
  • Odpowiedz