Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam bardzo odpowiedzialne podejście do seksu (tzn. wg mnie jest to podejście odpowiedzialne, a wg innych dziwne i nienormalne). Otóż uważam, że na seks można sobie pozwolić dopiero wtedy jak jest się na tyle ustatkowanym finansowo, żeby w razie ewentualnej wpadki być w stanie bez problemów poradzić sobie z dzieckiem. Właśnie z tego powodu seks w wieku licealnym, czy na studiach jeżeli jesteśmy uzależnieni finansowo od rodziców uważam za coś bardzo nieodpowiedzialnego i wręcz nagannego. Kilku moich znajomych właśnie na studiach zaliczyło wpadkę pomimo zabezpieczenia i potem był płacz i zgrzytanie zębów co tu robić, skąd pieniądze na dziecko - w efekcie końcowym ich rodzice musieli utrzymywać potem 3 pokolenia z własnej pensji (siebie, swoje dzieci i wnuki), przynajmniej do czasu ukończenia przez znajomych studiów i znalezienia pracy. Ja osobiście nigdy bym tak nie zaryzykował, nigdy bym nie narażał swoich rodziców na takie wydatki, nawet pomimo wysokiej skuteczności zabezpieczeń.
Napiszcie czy moje podejście faktycznie jest nienormalne jak mówią moi znajomi, czy rację mam ja i podejście to jest odpowiedzialne i dobre?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
OP: @Asterling: Wypadek to jest zupełnie co innego - na wypadek nie mam żadnego wpływu, a seks to tylko i wyłącznie moja zachcianka, dla mojej przyjemności, z której bez problemu mogę zrezygnować.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling