Wpis z mikrobloga

WITAM WYKOPOCZTOWE ŚWIRY JEST 10 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJĘ SIĘ NA NASTĘPNĄ EDYCJĘ WYKOPOCZTOWYCH ZMAGAŃ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ SZUKAĆ SPONSORÓW PODKREŚLAM SPONSORÓW NA CAŁĄ DZIESIĄTĄ JUŻ EDYCJĘ WYKOPOCZTY


Mirku i Mirabelko,
(Pół)oficjalnie pragnę Cię zaprosić na kolejną, dziesiątą już edycję naszej Wykopocztowej zabawy. ;)
Większość z Was pewnie już wie co to jest ta Wykopoczta i z czym się to je, ale jeżeli nie – to już śpieszę z szybkim wprowadzeniem:
Wykopoczta jest to zabawa wśród Wykopowiczów. Jej głównym założeniem jest wzajemne przesyłanie listów z drobnymi upominkami z zastrzeżeniem, że adresat nie zna nadawcy do momentu otrzymania od niego przesyłki. Dzięki temu oraz drobnemu upominkowi, który jest dołączany do listu można się spodziewać naprawdę wszystkiego. ;)

Więcej o Wykopoczcie i jak wygląda zabawa możecie przeczytać tutaj: http://wykopoczta.pl/o-akcji

I teraz pewnie to, na co czekają wszyscy, mianowicie: TERMINY ;)
Zapisy: 28.10.2016 – 13.11.2016 (16 dni)
Losowanie par: 14.11.2016 (w godzinach popołudniowych)
Przygotowanie paczek: 15.11.2016 – 02.12.2016 (17 dni)
Wysyłka paczek: 02.12.2016 – 10.12.2016 (8 dni)
Wrzucenie zdjęć otrzymanych paczek: do 22.12.2016 (12 dni)
Podsumowanie: 31.12.2016

Współpraca/Sponsorzy:
Po ostatnim wycieku wiecie, że już powoli staram się o sponsoring dla akcji i o współpracę z kilkoma firmami. Przy tej wielkości akcji i potrzebach jest to niestety wymagane. Dlatego, jeżeli macie pomysł na to kto mógłby być zainteresowany współpracą z Wykopocztą to będę bardzo wdzięczny za informację tutaj na PW lub na e-mail: bartlomiej@wykopoczta.pl

Czego potrzebujemy?
Poprzednią edycję Wykopoczty udało się zamknąć w takiej postaci, że 100% Uczestników otrzymało paczki. Niestety, nie zawsze od swoich pierwotnych adresatów – czasami od Wolontariuszy (którym chwała tak swoją drogą!), czasami bezpośrednie od organizatorów.
Potrzebujemy więc delikatnego zaplecza finansowego na sytuacje awaryjne i na gadżety dla naszych wolontariuszy. W tym roku chcielibyśmy, by każdy wolontariusz dostał jakąś malutką paczuszkę od nas. ;)

Zaplecze techniczne w postaci serwera mamy zapewnione wciąż dzięki niesamowitej uprzejmości firmy Home.pl – która już kolejny rok z rzędu hostuje naszą stronę całkowicie za darmo. ; )
Na naszych karkach (a zasadniczo, to na karku Kuki) jest do opłacenia co roku domena Wykopocztowa.

I w tej edycji, przyda nam się (/przydadzą nam się) osoba(y) do pomocy przy weryfikowaniu zgłoszeń. Jeżeli jesteś młodą, dyspozycyjną osobą z pozytywnym nastawieniem na świat i chcesz za darmo pracować przy Wykopoczcie – zgłoś się do nas! Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, w akcji o ogólnokrajowym zasięgu. ;)
Osoby zainteresowane również proszę o kontakt na PW lub na e-mail ;)


A już niedługo (oczywiście w miarę możliwości) będziemy pisać z oficjalnego konta, gdy tylko ogarniemy kwestie organizacyjne. ;)
Stay tuned (i miłej soboty!)
#wykopoczta #wykopocztaogloszenie
b__g - WITAM WYKOPOCZTOWE ŚWIRY JEST 10 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJĘ SIĘ NA NASTĘPNĄ EDYCJ...

źródło: comment_6XJ7kYro6zpJFa3wgn9udlJ7JUcIZbUV.jpg

Pobierz
  • 41
@b__g: no i spoko, na pewno wezmę udział znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw. dało sie zauważyć, ze niektóre paczki były na #!$%@? zrobione. Ja wiem, ze to jest dobra wola wykopowiczow żeby sie przyłożyli, ale jak maja coś na #!$%@? robić to niech nie biorą udziału w ogóle.
@TenNorbert: bylo bardzo duzo niezadowolonych wykopowiczow, ktore otrzymalo list na odpiwrdol, albo go nie bylo wcale plus jakies smieci w paczce. Juz lepiej wyslac porzadny list i sie do niego przylozyc i nie dokaldac nic do paczki, niz wyslalc jakies smieci.