Wpis z mikrobloga

Mireczki, która platforma do ecommerce na potrzeby małego biznesu jest najlepiej dostosowana do polskiego rynku? Chodzi mi m.in. o integrację polskich systemów płatności, bo płatności w takim Shopify obsługują w Polsce same nieznane mi firmy. Sklep max kilkadziesiąt artykułów, ważne są dla mnie: możliwość wyboru różnych wariantów produktów, obsługa kodów zniżkowych i rozbudowane opcje wysyłki, do tego wbudowany blog. Póki co, najbardziej przemawia do mnie WooCommerce (ze względu na Wordpressa, z którym to całkiem dobrze mi się pracuje), pytanie tylko czy koszty podstawowych wtyczek na początek nie będą wyższe niż warto, a nuż któryś CMS ma takie rzeczy w pakiecie?
#ecommerce
  • 6
  • Odpowiedz
@powerfulally: WooCommerce jest prosty i idealny do sklepu z kilkunastoma produktami jako dodatek do strony firmowej. Nie idź w niego jeżeli chcesz stawiać normalny sklep internetowy. To jest jakby nie patrzyć proteza wykorzystująca platformę serwisu internetowego (WordPress) i ubierająca ją w miliony pluginów, aby na siłę zrealizować funkcje eCommerce A dostosowanie do PL rynku jest słabe - przykładowo coś co jest normalne w eCommerce czyli liczenie przesyłki od wagi towaru
  • Odpowiedz