Wpis z mikrobloga

Czy kupienie PLEXa na allegro to dobry pomysł? Widzę, że trochę ludzi tam kupuje, głównie od sprzedawców, którzy chcą później przekazać PLEXa na zasadzie trade w jakimś konkretnym miejscu. Załóżmy, że jestem gallente, a sprzedaje w Jita 4 Caldari. Inna rasa, więc jak tam polecę, to mnie zestrzelą od razu? Coś czytałem, że kupno PLEXa za prawdziwe pieniądze narusza EULA. Dostają ludzie bana za to? Są jeszcze aukcje, które (drożej) sprzedają automatycznie. Jak to się odbywa?
#eveonline
  • 19
@Drmscape: W high secu można Cię zestrzelić, ale tylko jeżeli będzie się to komuś opłacać (np. będziesz miał coś wartościowego w cargo albo wyposażonego na statku), rasa nie ma kompletnie żadnego znaczenia w grze. Co do kupowania plexów na allegro to odradzam, lepiej dołożyć parę złotych, kupić ze sklepu GTC i mieć spokój.

ew. ładnie poproś, a może ktoś Ci da plexa, za zarejestrowanie z jego reflinka.
@SzlachcicPolny: @FilipChG: Hmm tak przeglądam ceny na oficjalnej stronie i wychodzi na to, że taniej jest kupić subskrypcję, niż plexa. W sumie to jedno i to samo nie? No i chyba muszę machnąć od razu na 3 miesiące bo rejestrowałem się z reflinka i jest napisane, że przez to cena jednomiesięcznej subskrypcji jest jednorazowo zwiększona o 5 ojro. Wyjdzie 10 ojro/miesiąc, nie jest źle. Mam dopiero trzeci dzień triala. Jak
@SzlachcicPolny: Zakładając, że kupię w tej promocyjnej cenie 3-miesięczną subskrypcję, czyli łącznie będę miał jakieś 118 dni subskrypcji. Czy jest to wystarczający czas do zrozumienia, ogarnięcia i wypracowania sposobu na zarobienie w tym czasie tego miliarda ISK na kupno PLEXa na markecie?
@SzlachcicPolny: olej to, za 2tyg jadę na wakacje jak do tego czasu mnie wkręci to o plexie za ponad miesiąc możemy pomyśleć a jak nie wkręci ... no cóż nic chyba nie stracisz ? Twój wybór.