Wpis z mikrobloga

@K4mi1o0: Od takstar hi2050 pasują, fajną opcją byłoby dostanie tych samych padów które są w dt990 pro black edition albo od t90/t70 ale to już duży koszt.
Tych padów od dt990 nie powinno się za cholerę prać, z tego co wiem to coś do czyszczenia wyściółki kasków motorowych je dobrze czyści.
@Ojezu: Właśnie byłem ciekaw, bo moje po ponad roku użytkowania trochę się już pobrudziły. Wiadomo, czasem były duże temperatury, to potrafiło się odbić na padach i są trochę ugniecione. Bez specjalnych środków czyszczących ani rusz?

@K4mi1o0: co do padów jestem ciekaw czy zmiana tych ala mikrofibra na coś skóropodobnego poprawiłoby komfort użytkowania. Te standardowe potrafią mocno grzać
@JBFC: Te oryginalne są welurowe a mikrofibra jest z tego co się orientuję na t70 albo innych z tych droższych. W każdym razie dla mnie po rożnych przygodach ze skóro podobnymi materiałami te welurowe są o niebo lepsze, ale właśnie po kilku miesiącach bez prania robią się mało sprężyste i niewygodne.
@K4mi1o0: w czym je prałeś? Znalazłem info od samego Beyerdynamic, że czyścić je należy wyłącznie w samej wodzie. Na telefonie nie mogę kopiować linku bo jest bezpośrednio do pdfa, poszukaj dt990 cleaning w guglu
@JBFC: Ja piorę je w zwykłym proszku do prania i wtedy są super miękkie i sprężyste, mój problem polega na tym że te pady są tak beznadziejnie wykonane że od ściągania i zakładania się niszczą. Ta sztywna guma odrywa się od weluru i gąbka ze środka wychodzi bokiem.