Wpis z mikrobloga

  • 0
@igorsped Allegro u snuffspirit

@jormungand87 Niekoniecznie. Jeśli się przesadzi można sobie uszkodzić śluzówkę i dostać zwrotów głowy. Wszystko z umiarem jest dobre. Taka ciekawostka, kiedyś stosowano tabakę w celach medycznych.

@kompocki Nic z tych rzeczy. Po prostu #dobrazmiana podpisała ustawę o zakazie handlu internetowym wyrobami tytoniowymi.

@KotPiotr Brałem i się rozczarowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kompocki Niestety nic takiego nie zaobserwowałem. Jedynie białe słonie jakby potaniały. Myślę, że sprzedaż w sklepach będzie się ciągnąć, bo cenniki mogą zostać, a zamawiać można na przykład telefonicznie xD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Kurde cumplu, faktycznie sama chemia ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj znać coś o tych Molensach i Hedgesie (szczególnie stopień wilgotności i zmielenia). Do tych Molensów się chyba nigdy nie mogłem przekonać z powodu dziwnego opakowania
  • Odpowiedz
  • 2
@vinmcqueen Chococreme jest delikatny i zarazem słodki, choć to wszystko jakby za mgiełką. Zniesienie tak jak w Prins Regent jest... jest wiórem, suchym oczywiście. Po wyciągnięciu aż wylatuje z nosa. Ten drugi całkiem przyjemny w smaku, ale zmielenie jest dość oryginalne.
Mentholin ma konsystencję cementu, dosłownie. Nie opiszę go dokładnie bo nie miałem na to czasu, ale mentol w nim zawarty jest bardzo dobry. Nie jest ordynarny, ale bardzo mocny, ciekawe.
Pompadoura
  • Odpowiedz