Wpis z mikrobloga

lel wiadomo, że kilka osób, a nie całe mirko xD


@Reepo: jako jeden z uczestników mirko czuję się urażony tym, że na podstawie głupoty kilku osób oskarżasz tysiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dżiz, to już mijają ponad dwa lata kiedy mirko wyzywało mnie od zdrajców za założenie koszulki z flagą Kanady w dniu Kanady w stolicy Kanady XD

@Reepo: I co myślisz, że wykop zapomniał o Twojej zdradzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
surlin - > Dżiz, to już mijają ponad dwa lata kiedy mirko wyzywało mnie od zdrajców z...
  • Odpowiedz
@surlin: no właśnie nie, ja sobie przypomniałem i wy też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StalowyRoman: bardzo fajnie wyglądają obchody, wszystko tak bardzo pozytywne, nie ma walk opozycji z rządzącymi, jest wspólna radość. Brakuje takiego świętowania w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reepo mam znajomego Kanadyjczyka w PL i co roku dużo jemy i pijemy z tej okazji nosząc śmieszne czapeczki i inne gadżety. Chciałbym żeby nasze święto było mniej martyrologiczne a bardziej wesołej, więc przy najbliższej okazji wraz z różowym planujemy zrobić coś na kształt Canada Day.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@StopZboczeniu nie byłeś więc Twoja opina jest gówno warta. Kanada jest krajem gdzie jest porządek, każdy zna swoje miejsce, ba na miejscu jest żartowanie ze stereotypów danych ras. Multikulti tam działa, bo nie było budowane jak u nas w Europie na bazie terenu ze swoją historią i kulturą, po prostu to kraj zbudowany przez emigrantów, którzy utworzyli własną kulturę i historię
  • Odpowiedz