Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak poznać ludzi poza domem bez pośrednictwa znajomych? (bo nie mamy żadnych znajomych ani nawet roweru)
Odpadają dyskoteki i puby, a właściwie to zostaje tylko zwykłe wyjście poza dom, jakieś parki i właściwie nic więcej, bo to małe miasteczko Przeważnie nikt sam nie siedzi gdzieś na ławce by zagadać. Za dnia nikogo nie ma bo zbyt ciepło, a wieczorami przeważnie też nikogo nie ma poza grupami (po 3-5 osób płci męskiej) ludzi, którzy piją i wyglądają jak patologia, a ich co drugie słowo to przekleństwo, a celem jest poznać jedną osobę, której bliżej do piwnicy niż tony znajomych.
Dla większości z was może to się wydać dziwne, że ktoś nie zna nikogo, ale jednak istnieją takie ciężkie przypadki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak poznać ludzi poza domem bez poś...
źródło: comment_tVs3VGISAvJZ0U7sSGoBTFUyMwOpID1k.jpg
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam więcej znajomych w internecie niż w prawdziwym życiu. I nie z piwniczenia ale z wyboru. Wyprowadziłem się i to mi zostało, poza tym kręcę się po różnych społecznościach już wiele lat. Poznałem wielu wartościowych ludzi, z wieloma wypiłem piwo, co najmniej kilku, to przyjaciele od wielu lat. Kobietę, z którą jestem już 3 lata też poznałem w internecie. Spróbuj tak. Jak z kimś mi się dobrze rozmawia, to