Wpis z mikrobloga

#worms #steam #wormswmd Mircy halp. Mam problem z dzwiekiem w grze. Opisze cala sytuacje, bo inaczej pochrzanie.

Zainstalowalem wormsy, odpalam pierwszy raz. Wychodze w trakcie gry do windowsa cos tam sprawdzic i wkurza mnie ze dzwiek sie nie wycisza jak zminimalizowalem gre. Wiec w mixerze sobie wyciszylem wormsy, suwakiem na sam dol. Pozniej do gry juz nie wrocilem, zamknalem ja i tyle.

I teraz problem. Jak wlaczam gre to automatycznie uruchamia sie ona z suwakiem w mixerze ustawionym na sam dol. Minimalizuje wiec gre, przesuwam suwak na gore, wracam do gry. I niby wszystko okej, tyle ze nie ma dzwieku... Slupek w mixerze skacze, wiec widac ze dziweki sa odgrywane, tylko ich po prostu nie slychac. A najgorsze ze mimo ze teraz juz zamykam gre z slupkiem glosnosci w mixerze ustawionym na maxa to nastepne uruchomienie gry to i tak slupek wyciszony i ten sam problem.

Reinstal gry nie pomogl, bo gdzies zapisala ona moje ustawienia. Wiec pomoze ktos albo naprawic problem, albo tak usunac gre, zeby nie zapamietala zadnych ustawien na steamie i zainstalowana na nowo uruchomila sie ze standardowymi?

Berz dzwieku ta gra traci polowe uroku, nie chce mi sie grac az :P
  • 5
@Perlo: Wpisz %appdata% w szukajke windowsa i zobacz czy nie ma tam jakiegoś folderu od wormsów. Jeśli jest to go wywal. Wbij potem w folder ze steam i popatrz czy w userdata w twoim profilu nie ma czegoś z takim id 327030. Jak jest to również wywal. Wtedy imo pozbędziesz się wszystkiego od wormsów.
@Perlo: Aczkolwiek jak masz słupek wyciszony to przypomina mi to trochę moje problemy z ts. Zawsze po odpaleniu miałem słupek na 3/4. No i pomógł mi dopiero format XD
@Perlo: ja miałem taka sytuacje z kilkoma programami, jeśli miałem podpiete głośniki i słuchawki, to dźwięk cały czas był w głośnikach, przed włączeniem aplikacji musiałem odpiąć głośniki i zostawić same słuchawki, wtedy działało na słuchawkach.