Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki, wlasnie jestem po egzaminie praktycznym z wynikiem pozytywnym. Teraz pytanie co dalej, aby odebrać dokument w #szczecin ? Po prostu czekać na informacje, ze bedzie do odbioru i przy odbiorze opłacić? Czy czym szybciej, tym lepiej?

#prawojazdy
  • 14
  • Odpowiedz
@safiank Zeby wydali prawo jazdy to musisz wpierw w urzedzie zaplacic za wydanie dokumentu. Bierz papier ze zadałeś, fotkę i pieniadze na opłatę i do urzedu. Cena prawka to o ile pamietam 100,5pln.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yogi282: tak zrobie, może przyspieszy choć trochę proces wydania, a i spokój juz bede miał.

Dzieki wszystkim za pomoc w takiej błahej sprawie :).
  • Odpowiedz
@safiank: Tak jak napisali, idziesz płacisz i czekasz, jak po ponad tygodniu status się nie zmieni, to polecam podejść się spytać, bo czasami mają takiego lenia że z 2 tygodniowym opóźnieniem potrafią wysłać info do pwpw
  • Odpowiedz
@Yogi282: jak to jest z ta fotka? W ubiegla srode placilem za prawko i kazali mi tylko oddac kwit w innym pokoju i czekac 10 dni roboczych, zdjecia nie wolali, dalem je przy zakladaniu pkk.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zekker: Ja zacząłem kurs przed wejściem w życie PKK, a egzamin trochu pózniej, dlatego musiałem dać fotkę.

@wlosy_lalki: cały kurs miałem w Perfect Drive, który szczerze polecam. Żadnych problemów, a instruktorzy bardzo kompetentni. Przed egzaminem, po dłuższej przerwie od jazd, wziąłem pare godzinek w innej szkółce. Za cholerę nie pamietam nawet nazwy, bo byłem mega zawiedziony. Instruktor, Pan Mirosław swietnie oddawał klimat tutejszego portalu. Tyle co sie na słuchałem na
  • Odpowiedz