Wpis z mikrobloga

U góry Ukrainiec z którego zerwano koszulkę w Przemyślu


@szurszur: była sama koszulka czy coś jeszcze (można mieć dla przykładu normalną koszulkę z przypinką swastyki/UPA/Legii itp.)? A jak ktoś ma koszulkę z gwiazdą Dawida oraz przypinką SS to kto jest antysemitą - noszący koszulkę czy zrywający? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sporo tu niedopowiedzeń, dużo oskarżeń i zero dowodów. Jest jakiś filmik, który pokazuje zerwanie tej koszulki
  • Odpowiedz
była sama koszulka czy coś jeszcze


@Siotson: Według kiboli czy MW miał coś jeszcze ale widzialem filmik i nie ma niczego, więc to sa ich tłumaczenia aby uzyskać poparcie dla ataku. Ty zrzut gdzie dłoń ma niżej i nadal nic nie ma. Dłoń trzymał w ten sposób bo mu opaska się zsuwała.
@Pangur_Ban:

najprawdopodobniej to jest to co u tego kolesia, tyle że na czarnej
szurszur - > była sama koszulka czy coś jeszcze

@Siotson: Według kiboli czy MW mia...

źródło: comment_SwYhvusvmNgThlZJiuYNFREfWdGNUiRb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Według kiboli miał coś jeszcze ale widzialem filmik i nie ma niczego


@szurszur: no to daj link z tym filmikiem. Bo jak na razie jesteś tak samo wiarygodny jak kibole. Wszystkim mam wam wierzyć na słowo?
  • Odpowiedz
Bo jak na razie jesteś tak samo wiarygodny jak kibole. Wszystkim mam wam wierzyć na słowo?


@Siotson: ???? To kibole i narodowcy mają tylko swoje słowa ja przedstawiem zdjecie i zrzut podważajace ich wersję.
  • Odpowiedz
@Siotson:

@szurszur: no to daj link z tym filmikiem. Bo jak na razie jesteś tak samo wiarygodny jak kibole. Wszystkim mam wam wierzyć na słowo?


przecież to internet... nie wierzysz w to co jest w internecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
???? To kibole i narodowcy mają tylko swoje słowa ja przedstawiem zdjecie i zrzut podważajace ich wersję.


@szurszur: 1) napisałeś, że widziałeś filmik. Pokaż go albo odwołaj oskarżenia.
2) Przedstawiasz jakieś zdjęcie. Może już po zerwaniu, może zanim coś założył. Stwierdziłeś, że widziałeś filmik - to powinien być odpowiedni dowód.
3) anonim w Internecie i kibol mają podobną wiarygodność, zwłaszcza jak masz słowo vs słowo.
  • Odpowiedz
@Siotson: Dobre, ja musze miec filmik aby móc stawiac oskarżenia a kibole nie maja i moga?
Widziałem filmik z pochodu ale go teraz nie mam pod reka.
Przedstaw analogiczne zjdecia gdzie widac, że ma coś niewłasciwego na koszulce to dopiero wyrównasz szanse, że kibole maja rajcę.
  • Odpowiedz
@Siotson: Zarzut o symbole na koszulce postawiono na poczatku. Potem gdy okazało sie, że są mteeirały dowodzace, że niczego na niej nie ma zmieniono na wersje, że to same barwy koszulki gloryfikowały banderyzm.
I tylko z rzadka ktoś wspomniał, że coś na niej było.
  • Odpowiedz
Dobre, ja musze miec filmik aby móc stawiac oskarżenia a kibole nie maja i moga?


@szurszur: ktoś kto chce być wiarygodny powinien przedstawić filmik. Kibole nie są bo nie przedstawili. Ty nie jesteś bo nie przedstawiłeś.

Widziałem filmik z pochodu ale go teraz nie mam pod
  • Odpowiedz
@Siotson: Przedstawiłem zdjeica kibole nie 1:0 dla mnie a nie 0:0. Swoje filmiki maja kibole, ale nie pokazuja go. Maja tęz zdjecia i o dziwo akurat tej osoby nie chca pokazać. Nic dziwnego dostarczyliby dowody przeicwko sobie
U nas przyjete jest, że to oskarżyciel ma przedstaiwc dowody winy a nie oskarżony dowody niewinności.
Wszystko wskazuje, że to taka sama sytuacja jak z pobiciem meksykańskich marynarzy. Zarzucali im molestowanie kobiet aby
  • Odpowiedz
Przedstawiłem zdjeica kibole nie 1:0 dla mnie a nie 0:0.


@szurszur: Przedstawiłeś jakieś zdjęcie, które nie wiadomo czy jest sprzed zerwania rzekomego symbolu czy po. Wnioski: 0:0.

Swoje filmiki maja kibole, ale nie pokazuja
  • Odpowiedz
@Siotson: Przedstawiłem dowody na to, że przed zdarzeniem niczego nie miał na koszulce. Jestem krok przed tymi, którzy twierdza, że miał bo oni nie przedstawli niczego.
To nie może być zdjecie po zdarzeniu bo koszulke rozerwano na strzepy.
Podziliłem sie zjdeiciem i zrzutem na chwile sprzed zdarzenia. Sami kibole twierdzili, że mężczyzna szedł na końcu dopiero potem przeszeł na czoło i doszło do zdarzneia. Tu już jest na czole.
Filmiki
  • Odpowiedz
przed zdarzeniem


@szurszur: skąd mam wiedzieć, że to jest przed zdarzeniem, a nie po? Równie dobrze mogłeś wstawić zdjęcie, które było po zerwaniu, a teraz kłamiesz.

Jestem krok przed tymi, którzy twierdza, że miał bo oni nie przedstawli
  • Odpowiedz