Wpis z mikrobloga

@soft1house: jeżeli jeszcze masz babcię/dziadka to powinieneś rozumieć o co mi chodzi, chyba że wywodzisz się z klasy wyższej, gdzie wszyscy są dobrze wykształceni to zazdro.

Teraz operatorzy sieci komórkowych pre-paid próbują "ruchać" swoich klientów, w tym moją babcię, więc w ciągu pół roku będę musiał przejechać kilkaset kilometrów, żeby pomóc jej zarejestrować swój numer...
@lubielizacosy: Składałem kiedyś z takich gazetek model zdalnie sterowany. Po 5 numerach odpuściłem. Opłacało się bo po pewnym okresie można było kupić na allegro wszystkie gazetki z oryginalnie zapakowanymi częściami za 400 zł a koszt kupowania gazetek w kiosku to byłoby jakieś 3k pln.
@lubielizacosy: Malucha już ciężko nawet na wioskach wyłowić, po upgrade do gulfa tszy kto żyw #!$%@?ł to padło na złom. I w sumie słusznie, ludzie mieli po dziurki w nosie awaryjnego, rdzewiejącego i ciasnego pryszcza i niejako zemścili się na nim za lata poniżenia. Parę lat temu była też moda na katowanie bąbli. Dzisiaj na wsi w Polsce omega spotkasz może jednego kaszla na chodzie na 50 samochodów, i to będzie