Wpis z mikrobloga

co tu sie to ja nawet nei xD
nudziło mi sie i wklepywałem nicku ziomków z metina na yt - a nuż coś ktoś nagrywa
wklepuje opuszi1 - ziomka poznałem w 2008r. będać w gimbazie z tym gościem robiliśmy questy itd
2016 - on nadal gra i okazalo sie ze nagrywa na yt xD
8 #!$%@? lat non stop #!$%@? w tą grę, ja #!$%@?. Okazalo sie ze zone poznał w metinie i razem grają xD

##!$%@? #metin2
  • 28
  • Odpowiedz
@Morituria: nie dziękuj xD ale trochę trzeba mieć nasrane pod kopułom, żeby tyle lat ciągnąć jedną gierkę xD
do tego był ziomek na samos jakies 2 lata temu, jankamala sie nazywa czy cos w ten desen - topowy dagger - koles koło 30+ i mówił ze nie ma niczego lepszego niz obiad swiezo podany przez mamusie xD w ogole gildia ColdBlood bodajże z samos to ekipa przegrywów, byłem i widziałem xD
  • Odpowiedz
@Morituria: Nienawidziłem frajerów z Elity i chyba gildii Exile, bo mnie co chwilę zabijali - może kojarzysz? Gildie chyba z Jinno. Sam zaczynałem grę jakoś parę tygodni przed pierwszym eventem ZUO, gdzie Wodzowie Orków latały po m1.
  • Odpowiedz
@Davved: właśnie jak napisałaś wcześniej o tym, że szukałaś ludzi z gry to coś mi się skojarzyło. Też nie wiem, czy dobrze. Czy to aby nie była ninja?
Ja do chunjo przeniosłam się dopiero bodaj na początku 2009. Nick MoniqueV miałam od początku gry, postaci nigdy nikomu nie sprzedałam, więc od początku jestem jedyną właścicielką.
  • Odpowiedz
@Morituria: Ninja dagger z granatowym kucykiem :) Ja swoje konto sprzedałam już kilka lat temu. Nie pamiętam dokładnie ale chyba koło 2012 roku. To możliwe, że kojarzę Cię ale to było tak daaawno, że pamięć może zawodzić :D W każdym razie fajnie spotkać kogoś kto pamięta tamte czasy :)
  • Odpowiedz
@Davved: 2012 powiadasz. No to zarzucę swoją produkcją z tamtego okresu xD
Ano fajnie, fajnie, że ludzie do tego jeszcze wracają choćby wspomnieniami. Może to i głupie mieć wspomnienia z czasu spędzonego na gierce, ale nic nie poradzę na to, że przez te wszystkie lata powstała masa takich wspomnień i ciężko udawać, że coś takiego nie miało miejsca :)
Morituria - @Davved: 2012 powiadasz. No to zarzucę swoją produkcją z tamtego okresu x...
  • Odpowiedz
@Morituria: giganta, greghasha, takashi pamiętam ;D Byłam przez jakiś czas w noir, to pewnie stąd Cie kojarzę :D
Sprawdziłam w mailu datę rejestracji na forum noir: byłam tam w okolicy 05.2011 :)
  • Odpowiedz