Wpis z mikrobloga

Majac do wyboru poniższe karty, którą wybierasz? (Komentarz z uzasadnieniem mile widziany)
#pcmasterrace #nvidia #amd

Majac do wyboru poniższe karty, którą wybierasz?

  • MSI Radeon RX 480 Gaming X 8GB GDDR5 28.6% (95)
  • ASUS GeForce GTX 1060 Turbo 6GB GDDR5 63.9% (212)
  • Sprawdzam 7.5% (25)

Oddanych głosów: 332

  • 23
@Firenz: Dalej mam bekę z ludzi, którym wydaje się, że tylko Polska jest dymana. Rx480 od XFX'a - 280 funtów (1400zł zakładając, że GBP = 5zł), od MSI - 275.18 funtów (1375,90zł) i od Sapphire - 285 funtow (1425zł). Dane brane z amazona. Cena 300 dolarów jest nieosiągalna w europie zakładając, że trzeba doliczyć jeszcze VAT przy sprowadzaniu więc nie rozumiem czego ludzie oczekują xD
@Pawci0o popieram, że od Asua lepszy byłby 1060 Dual, chociaż ten turbo nie jest zły. Dual jest identyczny jak Strix, tylko tańszy i ma dwa wentylatory zamiast 3, co też może być zaletą bo do mniejszej obudowy wejdzie
@mccloud: Nigdzie w Polsce nie kupisz MSI RX480 Gaming X na chwilę obecną i w najbliższej przyszłości. Jakieś dostawy do hurtowni były koło 19 sierpnia, ale przyszło bardzo mało egzemplarzy. Lada dzień będzie kolejna niewielka dostawa, a dalej nie za bardzo wiadomo, co się będzie dziać.

Jak już chciałbyś kupować tę kartę, to na pewno nie z Polski. Przeklejam swój komentarz pod innym wpisem, sklep to x-kom:

3 sierpnia zamówiłem MSI
@nieswiszczuk_przeokropny: No właśnie także zamówiłem w x-kom i ostatnio dzwonili, że moga zrealizować zamówienie na pocz. najbliższego tyg. Faktycznie teraz jest jako towar niedostępny. Zobaczymy, jak nie zrealizują to się zastanowie nad innym sklepem (inna kartą). Dzięki za info, zainteresuje się w poniedziałek stanem zamówienia. :)
@mlglegitnoscopez: #!$%@?, nie podawaj cen z amazona tylko overcockers typie xD na overclockers 250 funtów xfx black edition, sapphire 260, po prosut rx 480 sam w sobie to średnio opłacalna karta, znacznie lepiej kupić rx 470 @mccloud: @nieswiszczuk_przeokropny: trza po prostu zamawiać z niemiec i tyle, to co najbardziej zabawne jest to np takie mindfactory w magazynie ma łącznie około 3000 rx 480 różnych modeli i z 1000 rx