Wpis z mikrobloga

  • 20
NOŻ #!$%@? MAĆ.
Poznańskie chciwe hieny.
Umawiasz się z gościem na konkretny dzień, konkretną godzinę żeby podpisać umowę o wynajem mieszkania, mówi ci żebyś miał przy sobie połowę kaucji i wszystko super.
A dzień później pisze ci smsa że przeprasza, ale już nieaktulne bo ktoś inny się znalazł.
Świetne poważne traktowanie człowieka bulwo.
#poznan #gorzkiezale ##!$%@?
  • 19
  • Odpowiedz
@Sanski: ale co ma Poznań do tego? Myślisz, że w Gdańsku, Wrocławiu, Radomiu czy Lublinie nie trafiłabyś na gnidę?

Ja bez problemu wynająłem w Poznaniu nową (zeszłoroczną) kawalerkę, w pełni urządzoną, w pięknej okolicy, 10min dojazd do centrum. Cena? 1100+300 czynsz z opłatami. Można? Tylko trzeba szukać w odpowiednim momencie, ruszyć głową, zarezerwować wcześniej, dogadać się. Nie na ostatnią chwilę, jak zjeżdża się robactwo z całej Polski, do którego pewnie
  • Odpowiedz
@Sanski: jak będziesz szukać w blokach na Ratajach, gdzie łatwo trafić na 500 czynszu do spółdzielni + zaniedbane mieszkanie po babci, to na pewno ciężko będzie znaleźć coś ciekawego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@atlien ja #!$%@? się komentarze psują. Jeszcze raz.
co ty pieprzysz gościu XD
Dla mnie 1400 to za dużo zdecydowanie za kawalerkę, ale skoroś bogaty a ja taki robak to bardzo Pana przepraszam.

  • Odpowiedz
@Sanski: a czego niby oczekiwałaś? kawalerki w super stanie z niskim czynszem w Poznaniu wynajętą za 900 zł, jeszcze tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego? brawo xD 1400 wszystkich opłat za ładną, nową kawalerkę w tym mieście to super okazja. Jak chcesz wydać kilka stów mniej, to ogarniaj sobie współlokatorów. Wyżej podpisany @Pszesmiewca ma rację.

mieszkam 100 km od Poznania i nie mam jak codziennie jeździć


Poproś wynajmującego żeby sam
  • Odpowiedz
@atlien:
@Sanski: od siebie tylko dodam że również mam kawalerkę za 1250 opłaty (200 zł prąd woda internet i ogrzewanie w okresie zimowym.) i twierdzę że to meeeeeeega okazja była. Za 750 zł to raczej na pokój można się naszykować jednoosobowy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@atlien jesteś nienormalny, ja piszę o tym że gość się umówił i mnie wystawił a ty jakieś bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pszesmiewca ale ta która chciałam była za 1200. ;) za całość. Więc też okazja, dlatego się wkurzyłam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@atlien. Wystarczy ze sa ta plewiska komorniki czy inne tarnowo i cena srednio 20% w dół jak nie wiecej. Te 1400 to nie rzadko juz 3 pokoje na przedmiesciach. Jak sie ma fure to zero problemu bo to tylko kilka km wiecej, a tez nie zawsze bo z takich plewisk blizej do centrum niz piatkowa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@atlien bo byś sobie popatrzył na oferty w tym roku a nie gadał bez sensu:) Byłam oglądać parę mieszkań i chcieli takie ceny a potem się okazywało że to ruiny z grzybem, bez ogrzewania, albo z przeciekającym oknem etc.
  • Odpowiedz
@atlien: Moja koleżanka zawsze szuka mieszkania pod koniec września, na ostatnią chwilę. Nie ma za bardzo wyjścia i bierze co dają, a potem szok, że coś jest nie tak i się co pół roku przeprowadza xD
  • Odpowiedz