Wpis z mikrobloga

wpadł mi dzisiaj w łapy Steam Controller, zatem mam dwa pady... więc przydałoby się ogarnąć jakieś zajefajne gry dla dwóch osób. Ktoś coś fajnego może polecić? Mam już Trine, Rocket League, całą serię Serious Sam, Magickę... Mile widziane gry ze split screenem :D
#pcmasterrace #gry #steam #steamcontroller
  • 15
  • Odpowiedz
@Arthes: możesz dla mnie sprawdzić czy po ustawieniu własnej lub pobranej konfiguracji SC - drugi nie-steamowy pad szaleje?

Miałem jakiś czas temu i odsprzedałem właśnie z tego powodu, a podobał mi się.
  • Odpowiedz
@streetpunkpl: Miałem dziwne problemy jak używałem beta wersję Steam, ale po załadowaniu normalnego Steama wszystko wracało do porządku - mam dwa kontrolery Steam i dwa Xbox

@Arthes: Divinity: Original Sin jak lubisz RPG (świetnie się w to gra na split screenie), Helldivers jak podobała Ci się Magicka, Guntlet jest genialny w lokalnym co-opie. Może też jakieś mniejsze gierki jak Duck Game czy Broforce - obie wymiatają. Lovers in a Dangerous
  • Odpowiedz
@Arthes:

Wyścigowe:
Sonic & All-Stars Racing Transformed - coś jak Mario Kart, ale dużo lepsze, w przeciwieństwie do Mariana trzeba mieć skilla, a nie szczęście. ;)
Blur - połączenie NSF:MW z Mario Kart, świetna gra imprezowa :D
DiRT Showdown

Inne:
Disney Universe - Little Big Planet, ale na PC i w światach z różnych animacji Disneya. Jedyna wada - ma problemy z SC. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz