Wpis z mikrobloga

@MikelThief: do oględzin zabrany był mechanik, który sprawdził ją jak tylko mógł (podłączając pod kompa, mierzona czujnikiem lakieru). W tym roku pożyczyłem auto na wakacje ze względu na gaz, zawsze taniej i zrobiłem nią 1200 km w 2tyg. Spalanie także extra, bo jadąc np z Gdańska do Wawy ciągle 120-160 km/ h, na baku 43l przejechała w ten sposób 410 km. Rdzy nie ma, malowane były boczne drzwi, ale Pani która
@MikelThief: dzięki, czterech śladów nie robi, opon też nie ściera więc jest póki co ok :) Sprzedawała dziewczyna, której mąż dostał auto służbowe no i chciała szybko go sprzedać, więc czasem można coś dorwać, z tymże jak pisałem, jest to wersja 5d, więc może te pro ceedy są droższe.
@Atencyjny_Gerbil z czerwonych schodzi bezbarwny, radzę się temu przyjrzeć. Jak była cała do okola malowana to nie koniecznie ulep -. Była akcja serwisowa i malowali w ramach gwarancji.
Ogólnie fajne auto, mam pro ceeda 1.6 crdi i jestem zadowolony. Łączniki stabilizatora to w tym aucie słaby punkt. Jak na 3drzwiowe to dość wygodne nawet z tyłu. Tanie, łatwo dostępne części.
Cena za egzemplarz z linku jest normalna, wersja bez rewelacji - manualna
@tomek12374 po zdjęciach widać jak by to Audi było malowane (lewa strona spójrz na odcień drzwi a tylnej ćwiartki - chyba że u mnie w telefonie tak to wygląda). Mimo wszystko nie ma co skreślać - mogła być mała szkoda parkingowa :)