Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Już nic dobrego mnie w życiu nie spotka. Nie wiem co robić. Żyję tylko dla pracy. Gdyby nie to, już dawno bym się zabiła. Przede mną gównostudia w gównomieście. Nie mam nikogo i nawet nie liczę na to że znajdę, zawsze dostaję kosza, a to dlatego że jestem spaślakiem (170cm/72kg). Nie mam nawet cycków żeby przyciągnąć jakiegoś faceta. Nie mam żadnych zalet. Nie to że o siebie nie dbam, chodziłam na treningi, była dieta, był psycholog - nic nie pomogło. Wiem że z czasem będzie jeszcze gorzej. W życiu już nic na mnie nie czeka?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: z takim podejściem to rzeczywiście nic Cię nie czeka. Szukasz pomocy na wykopie. Że ktoś Ci są świetną radę i potem wszystko już będzie z górki. Niestety twoje życie jest w twoich rękach. Zmień podejście na lepsze.
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież wystarczy że będzie mniej jeść, bardziej uporządkowanie. Zamiast tramwajem/autobusem będziesz chodziła na uczelnie te nawet 40 min w jedną stronę i z powrotem i schudniesz... Ot cała filozofia. A śmieszy mnie takie mówienie jestem brzydka bo jestem gruba. Tutaj wszystko od Ciebie zależy, a co mają powiedzieć Ci co są faktycznie brzydcy? Poparzenie twarzy, wypadek w dzieciństwie gdzie stracili zdrowe zęby i masa innych rzeczy których nie są wstanie
OP: @fortheworld: @swetru_pajaca: Nieładna
@ILLENIUM: Nie poznam, nie ma na to szans. Obecnie nie mogę chodzić na siłownię, jedyne ćwiczenia, które mogę wykonywać to rozciąganie.
@BrainDeadPixel: Nie mam z kim, nie chcę już pić alkoholu bo mam po nim zjazd i nawet nie mogę, bo mam odpowiedzialną pracę.
@pkh: Nie zbiorę, nie mam cycków i jestem tłusta.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba ocipiałaś. Szanse są na wszystko. Wystarczy zmianę w życiu zaprowadzić stopniowo. Czemu nie możesz chodzić na siłownię? Dieta to 50-70% sukcesu, nawet bez siłowni dasz radę schudnąć. Masz się zmienić, bo ja wierzę w to, że spotkasz swoją drugą połówkę, bo wystarczy, że nie będziesz o tym myśleć. Do roboty.
OP: @glitnir: jak mam zmienić podejście, skoro nic dobrego mnie nie spotkało, każda próba zmienienia życia, każda znajomość kończyła się źle.
@drewb: W pracy potrafię przejść 20km dziennie, nic to nie daje, jedynie szybko wykluwają mi się pokemony. jestem brzydka bo mam brzydką twarz i schudnięcie nic nie zmieni.
@dablju_: jw. sporo km dziennie w pracy, na rowerze nie umiem jeździć, próbowałam się kilkukrotnie nauczyć

@ILLENIUM: Nie