Wpis z mikrobloga

Mirki czy odcinek #myslowice - Zator jest płatny, jeśli tak to ile? Taguję #katowice bo to niedaleko i pewnie wiecie coś.

I czy jadąc z #lodz do #zator może lepiej przez Jaworzno?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inXe: Z Mysłowic jeździłem zazwyczaj na DK934 Imielin-Bieruń, a potem na DK44 przez Oświęcim. Za Chełmem Śl. możesz odbić też na DK780 Chełmek-Libiąż i w Babicach skręcić na DK781 na Zator
  • Odpowiedz
@inXe: Jechałem tam ostatnio z miesiąc temu. Tak A4 w kierunku Krakowa jak i powrotnym jest płatna, płacisz z góry 10 PLN, zjeżdżasz po 18 km. Byłem zdziwiony tak wysoką stawką.

PS. Aztec Swinga zostaw sobie na koniec, ja nie miałem ochoty na nic oprócz bełta po tej atrakcji :)
  • Odpowiedz
@Berieh: Tak jak planowałem na początku, przed Mysłowicami zjechałem na Jaworzno na drogę 79, kawałek autostradą A4 i zjazd na drogę 781 do samego Zatoru. Około 6-7 radarów na tej trasie od Łodzi, więc trzeba ostrożnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wrażeń: Przyjechaliśmy przed 11 na miejsce, zaparkowaliśmy (dobrze zorganizowane, chodzą kierowniki i mówią gdzie zaparkować przez co jest porządek na parkingu), bilety kupiłem rano
  • Odpowiedz
@inXe: Dobry opis. Ja od siebie mogę dodać, że przejazd F1 to tylko 30s, Mayan coś koło 45s-1min, Aztec Swing miota śmiałkami jakieś 5 minut, może trochę krócej. Mayan natomiast ma 2 wózki i o ile są w użyciu, kolejka oczekiwania skraca się bardzo szybko. Byłem w jeden ze słonecznych weekendów lipca i faktycznie kolejki niemiłosierne, dopiero od 19-21 zaczęła się zabawa a nie oczekiwanie na swoją kolej. Parking płatny
  • Odpowiedz
@tmie: Może i 30 sekund ale za to jakie 30 sekund. No w sumie to by się zgadzało, aztec trwa kilka razy dłużej dlatego pewnie tak miesza w brzuchu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ciężko powiedzieć bo jeszcze wjeżdżałem do Piotrkowa po jedną osobę, ale myślę że jakieś 3:10-3:20 (start z carrefour kolumny) jadąc tak legitnie 120-140 i nie znając trasy, do tego nie swoim autem i
  • Odpowiedz
@inXe: wow, świetny opis! Dziękówa! :)
Wybieram się we wrześniu właśnie - może fakt, że rok szkolny startuje, zadziała na moją korzyść.
Pozdrawiam bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz