Wpis z mikrobloga

A więc, na kolejny dobry początek mojej przygody z portalem wypełnionym po brzegi mizoginią i ludźmi, którzy są wręcz idealnym materiałem na prace magisterką - wypadałoby się przywitać.

#dziendobry. Jestem Lewak. Dla przyjaciół Lewacka gnida.

Ksywka wzięła się z tego że przez większość czasu narzekam lub "demonizuje na siłę" poszczególne zjawiska/persony. Pół życia zmarnowałem na gry wideo, drugie pół na różne czynności zaczynając od kółek strzeleckich, idąc przez różnego rodzaju szkoły artystyczne, kończąc na poznawaniu ludzi i mega ciekawych studiach - kilka lat na psychologi, kilka lat na prawie, po żadnych nie mam papierka bo w obu przypadkach po kilku latach stwierdziłem, że w czasach kiedy magister robi w Donaldzie lepiej zająć się czymś czym nie zajmują się inni, był epizod z zakładami bukmacherskimi, wszelkiego rodzaju sztuką/artyzmem czy zabawą walutami.

Aktualnie piszę książkę której nie potrafię skończyć ponieważ każdy następny akapit nie jest dla mnie wystarczająco perfekcyjny, rozdziały pisze miesiącami, mimo tego że kiedyś mój workflow potrafił stworzyć 42 strony w ciągu jednego dnia - teraz jeżeli uda mi się po długich męczarniach spłodzić kilka stron to dzień z góry uznaje za udany.

Będę publikować swoje wpisy nieregularnie, będą chaotyczne, bardzo możliwe że niespójne, z brakami w interpunkcji, na losowe tematy. Wszystko co moje będzie można zobaczyć pod tagiem - #staromodnylewak. Wszelaki sarkazm czy ważne elementy w moich wpisach będę odpowiednio formatować, co by nawet najmniej rozwinięte osobniki mogłyby poczuć się jak elita.

To by było tyle na dzisiaj, mam nadzieje że nie znajdą się jacykolwiek naziści gramatyczni czy inni ludzie którzy będą posądzać mnie o grafomanie. Zresztą, i tak nie będę odpisywać - życie jest za krótkie na walkę poglądów w internecie.

Mam nadzieje że będziecie mieć tak dobry dzień jak ja.

Z fartem :)
  • 15
@urs6: Kolejno:
Potrzebna.
Każda skrajność jest zła, skrajny nacjonalizm nią jest.
Polityka/osobę publiczną można szkalować za to co mówi, Ryszard Petru popełnił dużo gaf logicznych/merytorycznych podczas swojej kampanii. Nie potrafiłbym mu zaufać po tym kiedy dowiadywałem się rzeczy wziętych z kosmosu.

@Life_will_kill_ya: Wpisy, różne, niekontrolowane twory mojej jaźni która powinna pewnie już siedzieć w jakimś miłym pokoju obitym ścianami.