Wpis z mikrobloga

@top_czipsy nie, mówię jak jest - kobiety narzekają na siebie w momencie kiedy mają największy potencjał - kiedy są nastolatkami lub mają dwadzieścia lat. To że pozwoliłam sobie na refleksję widzę bardzo Wam przeszkadza. Nie ma to jak oceniać człowieka po jednym wpisie :)
  • Odpowiedz
@melololonn: @umiarkowanie_zly_czlowiek @iEarth
Raczej standard. Nie jesteś pierwszą, ani ostatnią, co to zauważa. Laski dostają wartość (piękno) za darmo. Nierzadko nawet o to piękno długofalowo nie dbają. Coraz większe ilości makijażu, fajki, alkohol, brak sportu, niezdrowe żarcie... Czemu nie? I tak są ładne. I tak mają powodzenie.

A potem wygląd przemija. Jak się nie dbało, jest to zderzenie ze ścianą. Często bezpowrotne. Niektóre zaczynają późno o siebie dbać. Czasem coś to skompensuje, czasem -- bardzo niewiele. Zresztą, nie tak łatwo zacząć dbać o siebie komuś, kto nigdy w sumie tego nie robił.

Mądrość i refleksje przychodzą, gdy wartość w postaci piękna bezpowrotnie przeminęła. Mądrość na tym etapie niewiele już daje. Niektóre chcą to przekazać młodszemu pokoleniu. Młodsze pokolenie rzadko słucha. Po co słuchać? Młodsze i tak są ładne.
  • Odpowiedz
@melololonn: ehh zgadzam się z Tobą. Kiedyś narzekałam i ryczałam nocami jaka to jestem brzydka, 10 lat później wyglądam 10 razy gorzej, ale nabyłam pewności siebie i doświadczenia, przez co facetów znajduję bez problemu, co dla tej 10 razy młodszej, ładniejszej mnie było nie do pomyślenia :D Tak czy inaczej, starość wszystkich czeka, więc trzeba to po prostu zaakceptować.
  • Odpowiedz
Idąc tym tokiem myślenia - gdyby mężczyźni mieli ciekawsze osobowości, to nie musieliby się ciągle martwić wielkością swojego penisa i zasobnością portfela.


@iEarth: jak żyje 28 lat to jeszcze nie słyszałem, żeby jakiś koleś mówił ciągle o swoich kompleksach. Kobiety za to uwielbiają o tym biadolić, to takie wasze hobby i sposób na zdobycie czyjejś uwagi.
  • Odpowiedz
To słuchaj i czytaj mniej selektywnie. Mikroblog to cały basen kompleksów, żali i biadolenia. Widocznie to też męskie hobby i sposób na zdobycie czyjejś uwagi. ;-)


@iEarth: Kochana, ja nie mówię o internecie, bo tu każdy może wszystko napisać. W realnym świecie jeszcze się nie spotkałem, żeby kumpel czy znajomy marudził, że ma za małego penisa, za krzywe nogi albo płaską klate. A jak nawet o tym wspomni, to w
  • Odpowiedz