Wpis z mikrobloga

Masz możliwość zgarnąć 10 mln$. Jedynie co musisz zrobić to wcisnąć jeden guzik, który bezboleśnie zabije jedną osobę. Nie będziesz wiedzieć kto to jest. Jakiej jest płci i ile lat ma.

#ankieta #pytanie #czytakpowinnobyc #pieniadze #smierc

Czy jesteś gotowy zdobyć 10 mln$

  • Tak 68.8% (2366)
  • Nie 16.1% (555)
  • Ty chory pojebie! 15.0% (517)

Oddanych głosów: 3438

  • 41
  • Odpowiedz
@takashi20: Po co to #!$%@? z guzikiem i bezbolesną śmiercią? Pytanie brzmi po prostu czy zabiłbyś kogoś za 10 milionów dolarów - nie ma tu co owijać w bawełnę. Ja bym nie zabił nawet za miliard, z głodu nie umieram i nie wiem czemu miałbym uważać że mogę ot tak sobie odebrać komuś życie...
  • Odpowiedz
@4833478: "Po co to #!$%@? z guzikiem i bezbolesną śmiercią?"

Pomyśl i zastanów się ; ] Gdybym napisał, że śmierć będzie w męczarniach i osoba patrzyłaby to by mniej osób odpowiedziało "tak" ; ]
  • Odpowiedz
@4833478: w szerszej perspektywie, jeżeli masz sumienie i jesteś altruistą, to poświęcając jedno istnienie miałbyś środki żeby uratować wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@takashi20: No nie wiem, może dla tych to odpowiadają "tak" to ma znaczenie ale dla mnie niezależnie czy w męczarniach czy nie odpowiedź brzmi "nie".

@spo_: Mówiąc szczerze to każdy z naszej części świata ma środki żeby uratować wiele istnień i co? I dupa bo ludzie wolą sobie kupić nowy ciuch czy telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym choćbym nie wiem ile obcych osób
  • Odpowiedz