Wpis z mikrobloga

Skisłem niemiłosiernie, przedstawienie rodziny, która korzysta z 500pluz, na #tvp , gdzie jest czworo dzieci + matka przedstawiająca sytuację że dieta bez glutenowa i też żal w głosie że ile trzeba wydać 15 zł/kg mąki, chleb 6 zł za kilka kromek, że buty dla dzieci to koszt 1000 zł itp. jak słucham EchaDnia to kisnę ~:D #gluten #beka #500plus #bogactwo + #makijaz matki zmiótł wszystko xD jakby z maratonu wróciła kosmetyczka, fryzjer itp. Twardo wierzę w stwierdzenie "Są ludzie, taborety i parapety ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • 6
@Hannahalla: Budżet zwalony niby czemu? A zagospodarowania i w jaki sposób tym dysponują, do takiego stopnia by zakupywać buty za 1000 zł (1 dziecko - 250 zł) brawo różu to jest dopiero zawalenie. ŁACINA MODE ON? Czy jaka bajka? Jestem chora, pff, nie tylko Ty? Nie jest łatwo, ale nie do takiego stopnia jak ma się wydatki to szasta się budżetem, więc nie wyjeżdżaj mi tu z mięsem, swawolna niewiasto. Ty
@GodDomi: sama mam celiakię i jak usłyszalam co za glupoty ta babka plecie to mi sie śmiać zachciało xD chleb 5 kromek za te 6 zł to chyba jakiś meeeega wypasiony :p za 13 kromek chleba płacę 4.5 zł w porywach do 5 zł, bułka tarta kosztuje 5 złotych a nie 10 xD babka chyba chciała zabłysnąć w tv i pokazać jaka to ona pokrzywdzona
@sosnas: Pogratulować za zrozumienie problemu, w jaki to sposób ta kobieta zaprezentowała się w telewizji, oto właśnie mi chodziło. Od dawna przyglądałem się Wykopkom i jak to widziałem w porannych wiadomościach przy pracy za biurkiem, to przypleśniałem na uszach :" d i pomyślałem by napisać skrót myślowy na pamiątkę ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale kilka komentarzy wyżej widać, że ludzie słyszą to co chcą słyszeć ~:D