Wpis z mikrobloga

Miałem okazję być w jednym z mieszkań na poddaszu na osiedlu Heweliusza. Ogólnie nie zauważyłem żadnych wad, okolica cicha i nie dobiega hałas z ulicy
@Dudek89 na mlynskiej jesli wiesz gdzie to jest (obok krasnobrodzkiej) buduja jakies bloki z dopiskiem na sprzedaż mieszkania, ale nie wiem po ile, w okolicznych wsiach oddalonych o 2-4km duzo osób sie buduje, dojazd 10 minut a duzo taniej
@Dudek89 a nie myslales żeby kupic cos w pobliakiej wsi? ceny podobne dzialki dosyc tanie, a tak ulozone sa ze maks 5-10 minut do Zamościa. np naprzeciwko mnie 6 lekarzy mieszka (w odleglosci 100m domy)
@Dudek89: Zalezy czego oczekujesz, czy tymczasowo, czy na stale. Sprzedaja w Zamosciu w TBS bloki, po 50-70 tys. Chodzi o to w tym, ze mieszkac mozesz, jest Twoje, ale tylko Twoje, na dzieci nie przechodzi, itp.
@Dudek89 to tak nie ma nic. Raczej zacofany na tym poziomie Zamość jest, pobudowali same bloki na terenach zalewowych, chlodna, heweliusza i inne. 0 czegoś porzadnego, żeby sie nadawalo do mieszkania. Nie słuchaj ludzi którzy tam mieszkają, zawsze będą wychwalac, ale przejechac sie możesz zobaczyc, jak porządnie popada, tylko gumiaki wez ( ͡° ͜ʖ ͡°)