Wpis z mikrobloga

@SScherzo: przypomniało mi to tego raka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bogatym można być na przykład z działalności przestępczej i to chyba jest target takich idiotek, bo niemożliwym jest by inteligenty facet, który dorobił się dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom wziął sobie za dziewczynę karynkę, która tylko na kasę leci.
Swiatek7 - @SScherzo: przypomniało mi to tego raka ( ͡° ʖ̯ ͡°) 

Bogatym można być na...
  • Odpowiedz
@Activnoiz: @Prokurator1990: @Swiatek7: Kisnę z bólu dupy biednych stulejarzy xD

Bo widzicie, o tym czy kobieta będzie chciała związać się z danym facetem decydują też (choć nie tylko) kwestie społecznie. Bardzo ważną kwestią jest poczucie bezpieczeństwa co w dzisiejszych czasach nie oznacza już wielkich mięśni tylko właśnie zasobności portfela. To pieniądze dzisiaj dają nam bezpieczeństwo.

Laska z filmu @Swiatek7 mówi otwarcie o czymś co wiedzą wszyscy. Ludzie sukcesu - biznesmeni czy celebryci zawsze otaczają się pięknymi kobietami. Dlaczego? Ano dlatego, że są lepsi niż reszta społeczeństwa. Są w stanie zaoferować takiej kobiecie i jej potomstwu najlepsze
  • Odpowiedz
@Tibiasz: ty tak na serio? :D Bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś może być aż tak głupi. Nie mierz każdego swoją miarą. Nie każdy jest takim płytkim materialistą jak ty - jak to wynika z twojego komentarza.

Mowa była o laskach, które tylko na kasę lecą i jest to główny pryzmat przez jaki oceniają faceta.

Do zapewnienia sobie i swojej rodzinie poczucia bezpieczeństwa nie potrzeba być milionerem, by kupować swojej dziewczynie codziennie nową torebkę louis vuitton, więc tak zwanym "gold diggerkom" nie chodzi o żadne zapewnienie bezpieczeństwa i warunki dla potomstwa tylko o luksusy na które same nie są w stanie
  • Odpowiedz
Do zapewnienia sobie i swojej rodzinie poczucia bezpieczeństwa nie potrzeba być milionerem, by kupować swojej dziewczynie codziennie nową torebkę louis vuitton


@Swiatek7: A w którym momencie kobieta z filmu który wrzuciłeś mówi o luksusach i drogich torebkach? Bo chyba inne filmy oglądaliśmy...

Oczywistym jest, że bogaty mężczyzna z charakterem oczekuje od swojej partnerki czegoś więcej, niż
  • Odpowiedz
Poza tym jeśli twoja żona jest z tobą tylko dla twojej kasy to w przypadku problemów finansowych, splajtowania firmy szybko cię zostawi. Raczej nie warto z kimś takim dzielić życie.


@Swiatek7: Badania potwierdzają Twoje przypuszczenia w skali makro. Cytat: bezrobotni mężczyźni mają o 1/3 większą szansę na rozwód w ciągu następnych 12 miesięcy niż pracujący

Źródło: http://time.com/4425061/unemployment-divorce-men-women/
  • Odpowiedz
@Tibiasz:
Jakim cudem sobie uroiłeś, że chodziło mi w tym komentarzu tylko o kobietę z filmiku? Po raz kolejny coś sobie wmawiasz i przeinaczasz, by ci pasowało.
Poza tym kisnę skoro dla ciebie Louis Vuitton to są drogie torebki xD

Co ty #!$%@?? xD ojej, serio? Są piękne i inteligentne kobiety? :O Jaka szkoda, że są zarezerwowane tylko dla takich bogatych samców alfa jak ty :<
3/10 bo nawet spoko
  • Odpowiedz
@Tibiasz: #!$%@? chlopie az mnie oczy pieka. Sam jestes stuleja. Mam zone i dziecko. Wiec zamknij sie. Kazda dupa ktora mysli moim kontem w banku moze sie #!$%@?. A jak myslisz, ze to bezpieczenstwo to ladnie jestes wykrecony. Z reszta #!$%@? mnie co tam napisales. Tobiasz.
  • Odpowiedz
@Tibiasz:
Stary uwielbiam Cie za te wypowiedzi, zazwyczaj w takich wątkach sam walcze z armią biednych stulejarzy bez ambicji.

Zgadzam sie z Tobą w 100%, każdy inteligentny, szanujący się człowiek wie, że w dzisiejszych czasach pieniądze to wolność i bezpieczeństwo.

Tak samo każda normalna kobieta wybierze niepewną przyszłość z zamożnym facetem, zamiast kochającego i wiernego jak pies stuleja z 2
  • Odpowiedz
@Swiatek7: wlasnie zbieram sie na ostry dyzur onkologiczny, jakby co to pokrywasz wszystkie koszty, a jak nie jestes Zaradnym i Przedsiebiorczym Czlowiekiem Sukcesu to mozesz poprosic Olfaktorie o partycypowanie w tychze kosztach :]
  • Odpowiedz