Wpis z mikrobloga

Dopiero wstałem po tej nocy z Polakami. Sukcesy są ale to było wszystkie prawie typowo polskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polka prowadzi po 4 z 5 konkurencji, prowadzi przez większość wyścigu - kończy 3
Polak walczy o brąz - kończy 4
Ręczni walczą o finał, Wyszomirski gra jak nigdy, Bielecki stara się jak może ale inni nie dają rady - przegrywają 1 bramką po dogrywce
Polak kończy 3 w rzucie młotem - tutaj wszystko gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dawać konkurencję o nazwie, oj jak szkoda, tak było blisko, już za 4 lata ( )
#rio2016
  • 14
@IIIIIIIII:

Polka prowadzi po 4 z 5 konkurencji, prowadzi przez większość wyścigu - kończy 3

Zauważ malkontencie, że ona w marcu rzuciła kule po operacji a miesiąc przed Rio dopiero trenowała. Już widzę jak Srajdek czy inna "nadzieja medalowa" by zdobyła medal po miesiącu treningów po kontuzji
@xDawidMx: Ammann miesiąc przed Igrzyskami miał wypadek na skoczni, Wrócił na Igrzyska i wygrał. ludzie po ciężkich kontuzjach wracają i nie raz pół roku a nawet mniej im wystarczyło na przygotowanie się i wygraną
@IIIIIIIII:

Lekarz reprezentacji Niemiec, Ernst Jacob, stwierdził u Ammanna liczne stłuczenia i lekkie wstrząśnienie mózgu.


Kilka miesięcy temu nasza pięcioboistka doznała poważnej kontuzji - naderwała więzadło i ścięgno w stopie. Uraz był na tyle poważny, że jego całkowite wyleczenie trwało aż do lipca.
wstrząśnienie mózgu nic takiego


@IIIIIIIII: co potwierdza dowód - Ammann nie miał problemu żeby wrócić na skocznię, a ponieważ nie miał żadnego urazu nóg (zapewne poza stłuczeniami) pozostał w formie, którą po paru tygodniach przerwy wystarczyło doszlifować. Jeżeli Simon miałby taki sam uraz co Nowacka, odniesiony w takim samym momencie, z takim samym momentem powrotu do treningów, nie miałby szans zawalczyć o złoto, ba - myślę że do 30 by nie
@6REY1MISTERIO9: Nie masz żadnej pewności. Dodatkowo urazy mózgu a co więcej psychiczne (bo tak jakbyś spadł z 1 piętra przy kilkudziesięciu km/h i się rozbił a to siedzi w głowie. I po niecałym miesiącu wracasz trzeba mieć mocną głowę) są ciężkie
Medal brązowy cieszy ale nie zrozumcie mnie źle. Najlepsi walczą o złoto i to jest upragniony sukces. W każdej dziedzinie się to przekłada. Wystarczy spojrzeć gdzie są Amerykanie, Japończycy i
@IIIIIIIII: Jasne że pewności nie mam, to są jedynie moje gdybania. Ale jeżeli uprawiasz jakikolwiek sport, powiedzmy że sobie biegasz rekreacyjnie od marca do listopada, to zauważasz, że na początku cyklu masz słabsze wyniki przez 4 miesiące bez treningów. A jeżeli dołożyć do tego kontuzję najważniejszej części ciała, w tym przypadku nóg, to rezultaty po powrocie masz jeszcze słabsze.

Moja siostra jest całkiem utalentowana, za kilkanaście dni jedzie na ogólnopolskie zawody
@6REY1MISTERIO9: nigdzie nie pisałem ze medale to jest ##!$%@? którymi popisali się pływacy czy Fajdek. Niemniej szkoda że w głowie nie zawsze jest mentalność wygranej.
Taka Kowalczyk na igrzyskach w 2014. Mimo złamanej stopy zdobyła złoto.

A teraz Maja zdobędzie medal, gratulacje ale znowu przez ponad godzinę prowadziła w wyścigu ze Szwedką a potem "tylko" medal