Wpis z mikrobloga

#lublin #depresja #psychiatria
Mireczki, porady potrzebuję. Do jakiego lekarza psychiatry uderzyć prywatnie, aby dostać się szybko do kliniki na abramowickiej, a nie do szpitala psychiatrycznego. Znajoma była w szpitalu, zaleczyli i wypuscili. Jej stan teraz, po kilku dniach w domu, jest okropny. Kilka lat temu bliską mi osobę też zaleczyli w szpitalu po czym trafiła do kliniki i całkiem inne leczenie dostała (skuteczne), wiem ze inaczej tam wyglada leczenie i cała atmosfera, wiec moze tam jej bardziej pomogą? Thans from the mountain za każdą radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Kumika: Na junoszy pracuję psychiatria, który pracuję także w klinice. Od niego dostaniesz skierowanie ( i przy okazji leki :v). Przyjęcie Ciebie nie zajmie nie więcej niż 1-3 tyg góra.
Wiem, bo sam chodziłem do psychiatry, kiedy miałem zaburzenia depresyjne :)
  • 0
@desensitization: @monox12: dzięki, nie chodzi o mnie na szczescie. Szukam pomocy dla kolezanki, ktora leczy sie od dobrych kilku lat, byla juz dwa razy w szpitalu. Pare lat temu wyszla z "ataku" jednak teraz deprecha i urojenia powrocily i jest masakra. Najgorsze ze male dziecko ma na glowie dlatego szukamy wszelkich sposobow by jak najpredzej trafila na dobre leczenie :(
@Kumika: ( ͡° ʖ̯ ͡°) No cóż, mogę życzyć jej po prostu szczęścia w dalszym leczeniu. Nie pytam jak się stało, że ma depresję , zapewne miała ciężkie chwile